• $8,282
  • €10,065
  • 489.078
  • 1460.9
25 Nisan 2021 Pazar 21:49 | Son Güncelleme:

Bakan Selçuk ve Ersoy'dan Çanakkale Kara Savaşları'nın yıl dönümü mesajı: "Ruhunuz şad olsun"

Bakan Selçuk ve Ersoy'dan Çanakkale Kara Savaşları'nın yıl dönümü mesajı: "Ruhunuz şad olsun"
AA

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Çanakkale Kara Savaşlarının yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladılar.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Çanakkale Kara Savaşlarının 106. yıl dönümü dolayısıyla yayımladıkları mesajlarda, şehit ve gazileri rahmetle andı.

AA'nın haberine göre, Milli Eğitim Bakanı Selçuk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Çanakkale Kara Muharebeleri'nin 106. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, bağımsızlığımız için canlarını ortaya koyan şehitlerimizi, gazilerimizi ve tüm kahramanlarımızı saygı ve rahmetle anıyorum. Minnettarız, ruhunuz şad olsun." ifadesini kullandı.

Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy da "Çanakkale'de düşmana geçit vermeyen kahramanlarımız, 106 yıl önce tarihte eşi görülmemiş bir destan yazdı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere aziz vatanımız için canlarını veren bütün şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyorum." mesajını paylaştı.

<p><strong>KORUYUCU AİLE OLMANIN ŞARTLARI NELERDİR?</strong></p><ul><li>Korucu Aile olmak isteyen ki

Evlatlık edinmek ve koruyucu aile olmak arasında ne fark var?

Galatasaray, Yukatel Denizlispor maçı için şehre geldi

Deniz salyasından gübre, tarım ilacı ve temizlik malzemesi yapacaklar

Amasya'da köy muhtarı tam kapanmada köylüler için ekmek pişiriyor