• $7,4502
  • €9,0163
  • 438.522
  • 1524.49
22 Nisan 2020 Çarşamba 12:01 | Son Güncelleme:

Bakan Pakdemirli açıkladı: Gerekirse biz alırız

Bakan Pakdemirli açıkladı: Gerekirse biz alırız

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli açıklamasında, "Kimse merak etmesin, tedirgin olmasın, siz ekmeye, biçmeye, güvenle üretmeye devam edin. Ürününüz tarlada, serada, etiniz, sütünüz ise elinizde kalmayacak. Gerekirse devlet olarak biz girer alım yaparız." dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli: Kimse merak etmesin, tedirgin olmasın, siz ekmeye, biçmeye, güvenle üretmeye devam edin. Ürününüz tarlada, serada, etiniz, sütünüz ise elinizde kalmayacak. Gerekirse devlet olarak biz girer alım yaparız.

Çeşitli konularda açıklamalarda bulunan Bakan Pakdemirli, açıklamasında, "Selçuk Efes Havalimanı’na Otomatik Meteoroloji Gözlem İstasyonu kuruyoruz" diyerek ön bilgilendirmede bulundu.

TARIM KREDİ YEM FABRİKASI TEMMUZ'DA AÇILIYOR

Çiftçiye peş peşe müjdeli haber veren ve salgın döneminde yapıcı politikalar geliştiren Bakan Pakdemirli, "Tire’de, 14 Mart 2019 tarihinde temelini attığımız, 10 milyon dolar yatırım bedelli Tarım Kredi Yem Fabrikasını da inşallah Temmuz ayı itibariyle hizmete almayı planlıyoruz" diyerek müjdeli haberi duyurdu.

<p><span>Hibe desteği ile girişimciliğe adım adanlar dünyaya açılıyor. Bu isimlerden biri olan Arif

Kıtır kabak tatlısı Avrupa'da trend oldu, 10 ülkeye ihracat yapılıyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Başkan Erdoğan, Milli Saraylar Resim Müzesi Açılış Programı'na katıldı

İstanbul'dan kar manzaraları