• $ 7,3246
  • € 8,6684
  • 456.112
  • 1114.18
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
28 Temmuz 2020 Salı 17:19 | Son Güncelleme:

Bahçeli: Kılıçdaroğlu'nun bugünkü parti grup konuşması skandal belgesidir

MHP lideri Devlet Bahçeli'den, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugünkü parti grup konuşmasında söylediği, "Dostlarımızla iktidar olacağız" sözlerine sert tepki geldi. Bahçeli, "Kılıçdaroğlu'nun bugünkü grup konuşması skandal belgesidir" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Dostlarımızla iktidar olacağız" sözleriyle ilgili MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den açıklama geldi.

"BU YENİ BİR VESAYET ÖZLEMİDİR"

Bahçeli, Kılıçdaroğlu'nun sabıkalı dostlarıyla Türkiye'nin kuruluş ilkelerine saldırdığını savunarak "Kendisine tavsiyemiz karanlık dostlarına fazla güvenmemesidir" dedi.

Bahçeli yazılı açıklamasında Kılıçdaroğlu'nun dostlarıyla birlikte iktidar hedefi koymasını yeni bir vesayet özlemi olarak değerlendirdi.

"KILIÇDAROĞLU'NUN MASKESİ DÜŞMÜŞTÜR"

Devlet Bahçeli, Kılıçdaroğlu’nun 'Dostlardan kastım açıkladığımız ikinci yüzyıla çağrı bildirisine evet diyenler" şeklindeki izahının ise "Keskin bir U dönüşü" olduğunu söyledi.

MHP lideri, "Kılıçdaroğlu'nun bütün anayasaların vesayet altında yapıldığını ileri sürmesi, Cumhuriyet’in kurucu kadrolarına ve Atatürk’e bu vesileyle hakareti reva görmesi, maskesini iyice düşürmüştür" dedi.

"MASKESİ DÜŞMÜŞTÜR"

Bahçeli açıklamasında "Bugünkü CHP'nin Gazi Mustafa Kemal Atatürk’le hiçbir bağ ve bağlantısı kalmamıştır, teröristlerle yoldaş olmuştur" ifadesini de kullandı.

Yunan sahil güvenliği Türk teknesini yaylım ateşine tuttu

Yunan sahil güvenliği Türk teknesini yaylım ateşine tuttu

Bakan Akar, Senegal Silahlı Kuvvetler Bakanı ile görüştü

Bakan Akar, Senegal Silahlı Kuvvetler Bakanı ile görüştü

Konya'nın tarihi mekanları Avrupa'da görücüye çık&#

Konya'nın tarihi mekanları Avrupa'da görücüye çıkıyor

2020'de en çok kazanan 10 aktör belli oldu

2020'de en çok kazanan 10 aktör belli oldu