• $ 5,803
  • € 6,5216
  • 252.251
  • 94.244
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Avlu yeni bölümde heyecan dorukta

Star TV ekranlarının büyük ilgiyle izlenen dizisi Avlu 14. son bölüm izleyenler Avlu yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yapmaya başladı.

Avlu dizisi 14. bölümde nefes kesen gelişmeler yaşandı. Dizide bu hafta; Zerrin müdürün cezaevindeki kişilere verdiği ceza ortalığın karışmasına sebep oldu ve isyan çıktı. Oktay’ın aleyhinde çıkacak rapor ise gerginliği büyüttü. Alp’ten öcünü almak isteyen Deniz’in planları ise izleyenleri şok etti. İşte, Avlu son bölüm izleme linki ve 15. yeni bölüm fragmanı. Dizinin oyuncu kadrosu ise birbirinden yıldız isimlerle dolu. Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Nergiz Öztürk, Kenan Ece ve Teoman Kumbaracıbaşı dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler olarak dikkat çekiyor. 

AVLU SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zerrin müdürün herkesi şoke eden cezasına karşılık cezaevinde isyan çıkmıştır. Bu isyandan sonra Zerrin, hamlelerine sertliğini arttırarak devam edecektir. Taraflar iyice gerilmiş ve herkes gerçek rengini belli etmeye başlamıştır. Bu sırada Oktay’ın aleyhinde yazılacak olan rapor gerginliği git gide büyümektedir. Tüm bunlar olurken Deniz, Alp’ten öcünü almak için kurguladığı planı işletmekte başarılı olabilecek midir?

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Akşam TV ekibi 23 Haziran İstanbul seçimleri öncesi sokağın nabzını tuttu. Bahçelievler´e giden e

Seçmen, Binali Yıldırım-Ekrem İmamoğlu Ortak Yayınını Yorumladı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Chernobyl (Çernobil) dizisindeki karakterlerin gerçek hayattaki karşılıkları

Yavuz Akdeniz'de ilk sondaj için uğurlanıyor