HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3183
  • 6,0949
  • 209.191
  • 94.570
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Avlu yeni bölümde heyecan dorukta

Star TV ekranlarının büyük ilgiyle izlenen dizisi Avlu 14. son bölüm izleyenler Avlu yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yapmaya başladı.

x

Avlu dizisi 14. bölümde nefes kesen gelişmeler yaşandı. Dizide bu hafta; Zerrin müdürün cezaevindeki kişilere verdiği ceza ortalığın karışmasına sebep oldu ve isyan çıktı. Oktay’ın aleyhinde çıkacak rapor ise gerginliği büyüttü. Alp’ten öcünü almak isteyen Deniz’in planları ise izleyenleri şok etti. İşte, Avlu son bölüm izleme linki ve 15. yeni bölüm fragmanı. Dizinin oyuncu kadrosu ise birbirinden yıldız isimlerle dolu. Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Nergiz Öztürk, Kenan Ece ve Teoman Kumbaracıbaşı dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler olarak dikkat çekiyor. 

AVLU SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zerrin müdürün herkesi şoke eden cezasına karşılık cezaevinde isyan çıkmıştır. Bu isyandan sonra Zerrin, hamlelerine sertliğini arttırarak devam edecektir. Taraflar iyice gerilmiş ve herkes gerçek rengini belli etmeye başlamıştır. Bu sırada Oktay’ın aleyhinde yazılacak olan rapor gerginliği git gide büyümektedir. Tüm bunlar olurken Deniz, Alp’ten öcünü almak için kurguladığı planı işletmekte başarılı olabilecek midir?

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Afrin´de halka zulmeden, hırsızlık, gasp ve çete faaliyetleri yürüten suç örgütüne karşı Türk Silahl

Afrin´de büyük operasyon: Yer altı çeteleri bir bir teslim oldu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Hayalet uçak Suriye'de görüntülendi

TürkAkım Projesi Deniz Bölümünün Tamamlanması Töreni

En Çok Okunanlar