İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.7915
  • 5.6134
  • 189.71
  • 94082
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

2018 İU bahar dönemi sınav giriş belgeleri

İstanbul Üniversitesi AUZEF sınav giriş belgeleri erişime açıldı. 21-22 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan bahar dönemi ara sınavları için giriş belgelerinizi online olarak sinav.istanbul.edu.tr adresinden alabilirisiniz.

x

AUZEF sınav giriş belgeleri alma yolları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. 2018 İU bahar dönemi sınav giriş belgeleri nasıl edinilir. İstanbul Üniversitesi AUZEF sınav giriş belgeleri erişime açıldı. 21-22 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan bahar dönemi ara sınavları için giriş belgelerinizi online olarak sinav.istanbul.edu.tr adresinden alabilirisiniz. Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi, öğrencilerine dünyanın neresinde olursa olsunlar internet üzerinden İstanbul Üniversitesi standartlarında öğrenim görme ve mezun olma fırsatı sunmaktadır.  

2017-2018 Bahar Yarıyılı Ara Sınav Giriş Belgeleri yayınlanmıştır. Belgelerinizi AKSİS kullanıcı adı ve şifrenizle sinav.istanbul.edu.tr  adresinden alabilirsiniz. Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi, öğrencilerine dünyanın neresinde olursa olsunlar internet üzerinden İstanbul Üniversitesi standartlarında öğrenim görme ve mezun olma fırsatı sunmaktadır. AUZEF öğrencileri, İstanbul Üniversitesinde örgün öğretimde okuyan öğrencilerin yararlandığı bütün imkânlardan faydalanabilmektedir.

AUZEF SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

2017-2018 Bahar Yarıyılı Ara Sınav Giriş Belgeleri yayınlanmıştır. Belgelerinizi AKSİS kullanıcı adı ve şifrenizle sinav.istanbul.edu.tr  adresinden alabilirsiniz.

AUZEF SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Özgür Suriye Ordusu (ÖSO), Suriye´nin Afrin ilçe merkezi ve beldele

TSK ve ÖSO Afrin dağlarında teröristleri avlamaya devam ediyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Maaşlara 607 lira zam geliyor

Trabzon istedi Beşiktaş alıyor!

En Çok Okunanlar