• $ 5,5541
  • € 6,2871
  • 234.316
  • 101.533
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayında mı? İşte son bölümde yaşananlar

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar 509. son bölüm izleyenler Arka Sokaklar 510. yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yapıyor. 15 Mart 2019 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 509. yeni bölümünde Mesut, yılların verdiği acı ve son olarak da Umut Bebeğin ölümü üzerine bunalıma girdi. Selin, Rıza Baba, Hüsnü ve ekip arkadaşlarının da desteğini kaybedince tekrar içemeye başladı. Sevdiklerinden uzaklaşan ve yalnız kalan Mesut kötü bir karar aldı. Bunalımın ve alkolün verdiği etkiyle birlikte intihar ederek yaşadığı olumsuzlukları yok olacağını düşündü. Mesut, intihar etmesine ramak kala Rıza Baba ve Hüsnü tarafından kurtarıldı.

x

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından araştırılıyor. Türk televizyon tarihinin efsane dizisi Arka Sokaklar'da son bölümde Mesut, yılların verdiği acı ve son olarak da Umut Bebeğin ölümü üzerine bunalıma girdi. Mesut, intihar etmesine ramak kala Rıza Baba ve Hüsnü tarafından kurtarıldı. Dizinin nefes kesen son bölümünün ardından 510. yeni bölüm fragmanı merak edildi. İşte son bölümde yaşanan detaylar..

ARKA SOKAKLAR 510. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

Arka Sokaklar 510. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak fragman yayınlandığı takdirde haberimizden izleyebilirsiniz. 

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Muhsin yaşı küçük çocuklarla bir çete kurmuştur ve çeşitli soygunlar yapar. Sıradaki soygun nakil aracıdır. Çocuklardan biri aracın önüne düşmüş numarası yapar. Nakil aracındaki güvenlik görevlisi öldürülür ve nakil aracındaki paralar çalınır.

Mesut, Tunç’tan olayla ilgili bilgi almak ister. Tunç, Mesut’un polis olmadığını ve karışmamasını söyler. Mesut, Tunç tarafından da kötü muamele görünce evden ayrılır. Berduş gibi sokaklarda gezer. Mesut artık her şeyini kaybetmiş ve hayattan beklentisi kalmamış vaziyettedir.

Hakan sigortadan gelen evraklarda Aylin’in daha önce ameliyat olduğunu öğrenir. Doktoru bulup ulaşır ve Aylin’in çocuğu olmayacağını öğrenir. Selin’den de olayı teyit edince yıldırım hızıyla Aylin’in yanına gider.

Avm’de yüzü maskeli adamlar insanları rehin alır. Birgül ve Nurgül isimli kardeşler, kaçmaya kalkışır ve adamlar ateş açar. Birgül ölür Nurgül de adamlar tarafından kaçırılır. Nurgül’ün kocası Ogün’den de fidye isterler. 

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜM İZLE - KANAL D

ARKA SOKAKLAR KONUSU

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba;  ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Atatürk Havalimanı’ndan aracına aldığı Senegalli yolcuya küfür ve hakaretler yağdıran taksi sürücüsü

Taksici aracına aldığı Senegalli turisti “Sen terörist misin, cami bombalamaya mı geldin” diyerek aşağıladı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

2018'de çekilmiş en güzel 25 drone fotoğrafı!

Başkan Erdoğan'dan sürpriz ziyaret

Maksat Yarışmak Olsun - 21 Mart 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - Yaşlılarda beslenme - 27 Şubat 2019