• $ 5,4678
  • € 6,2173
  • 229.973
  • 103.407
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Son dakika... Ankara Polatlı patlama Polatlı’da kışlada patlama

Ankara Polatlı son dakika gelişmesi Polatlı’da kışlada patlama meydana geldi. Ankara Polatlı ilçesindeki Sakarya Kışlası’nda mühimmat patladığı, yaralıların olduğu öğrenildi. Ajanslara düşen Ankara Polatlı son dakika gelişmesine dair detaylar geliyor.

x

Ankara Polatlı son dakika patlama Polatlı’da kışlada patlama meydana geldiği belirtiliyor. Ankara’nın Polatlı ilçesinde yer alan Sakarya Kışlası’nda mühimmat patladığı ve kışlada yaralıların olduğu öğrenildi. Ankara Polatlı son dakika gelişmesine dair detaylar geliyor.

MSB'DEN SON DAKİKA AÇIKLAMASI

Milli Savunma Bakanlığı’ndan konuyla ilgili açıklama yapıldı: MSB açıklamasında; “Eğitim atışında kaza yaşandı, 5 asker yaralandı.” denildi. 

Polatlı/Ankara’da bulunan Topçu ve Füze Okulu Komutanlığında, ilk bilgilere göre, icra edilen ağır silah eğitim atışı esnasında meydana gelen kazada beş kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır. Kaza sonucunda yaralanan kahraman silah arkadaşlarımız süratle hastaneye tahliye edilmiş ve tedavilerine başlanmıştır. Kaza hakkında inceleme başlatılmıştır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

POLATLI NEREDE?

Polatlı, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde bulunan Ankara ilinin yaklaşık 121 bin nüfuslu bir ilçesidir. Polatlı ilçesi, Ankara'nın ilçelerinden doğuda Haymana, kuzeydoğuda Yenimahalle ve Sincan, kuzeyde Ayaş ve Beypazarı ilçeleriyle birlikte batıda Eskişehir'in Mihalıççık ve Günyüzü, güneyde de Konya'nın Çeltik ve Yunak ilçeleriyle komşudur. İl merkezinden uzaklığıysa ~ 77 km'dir.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

İngiltere´nin Birmingham bölgesinde dün akşam saatlerinde şahıs yada şahıslar tarafından 4 camiye ba

İngiltere´de 4 camiye saldırı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Siirt'teki 'ışık hadisesi' izlendi

Beren Saat ile Kenan Doğulu'nun boşanacağı iddiası: Tarih verildi!

Maksat Yarışmak Olsun - 20 Mart 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - Yaşlılarda beslenme - 27 Şubat 2019