• $8,16
  • €9,724
  • 457.184
  • 1386.86
20 Şubat 2019 Çarşamba 19:30 | Son Güncelleme:

Son dakika... Ankara Polatlı patlama Polatlı’da kışlada patlama

Son dakika... Ankara Polatlı patlama Polatlı’da kışlada patlama

Ankara Polatlı son dakika gelişmesi Polatlı’da kışlada patlama meydana geldi. Ankara Polatlı ilçesindeki Sakarya Kışlası’nda mühimmat patladığı, yaralıların olduğu öğrenildi. Ajanslara düşen Ankara Polatlı son dakika gelişmesine dair detaylar geliyor.

Ankara Polatlı son dakika patlama Polatlı’da kışlada patlama meydana geldiği belirtiliyor. Ankara’nın Polatlı ilçesinde yer alan Sakarya Kışlası’nda mühimmat patladığı ve kışlada yaralıların olduğu öğrenildi. Ankara Polatlı son dakika gelişmesine dair detaylar geliyor.

MSB'DEN SON DAKİKA AÇIKLAMASI

Milli Savunma Bakanlığı’ndan konuyla ilgili açıklama yapıldı: MSB açıklamasında; “Eğitim atışında kaza yaşandı, 5 asker yaralandı.” denildi. 

Polatlı/Ankara’da bulunan Topçu ve Füze Okulu Komutanlığında, ilk bilgilere göre, icra edilen ağır silah eğitim atışı esnasında meydana gelen kazada beş kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır. Kaza sonucunda yaralanan kahraman silah arkadaşlarımız süratle hastaneye tahliye edilmiş ve tedavilerine başlanmıştır. Kaza hakkında inceleme başlatılmıştır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

POLATLI NEREDE?

Polatlı, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde bulunan Ankara ilinin yaklaşık 121 bin nüfuslu bir ilçesidir. Polatlı ilçesi, Ankara'nın ilçelerinden doğuda Haymana, kuzeydoğuda Yenimahalle ve Sincan, kuzeyde Ayaş ve Beypazarı ilçeleriyle birlikte batıda Eskişehir'in Mihalıççık ve Günyüzü, güneyde de Konya'nın Çeltik ve Yunak ilçeleriyle komşudur. İl merkezinden uzaklığıysa ~ 77 km'dir.

<p><strong>LİDER BEŞİKTAŞ YOLUNA KAYIPSIZ DEVAM EDERKEN, RAKİPLERİ FENERBAHÇE VE GALATASARAY'LA DA F

BB Erzurumspor - Beşiktaş Maç Yorumu

BAFTA Ödülleri'nde kırmızı halı şıklığı

Hürjet uçağı montaja hazırlanıyor

İlkbaharda yağan kar Kapadokya'da güzel görüntü oluşturdu