• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
24 Şubat 2021 Çarşamba 17:33 | Son Güncelleme:

Altun'dan CHP'ye sert tepki: "Şehitlerimizi kimin öldürdüğünün önemi yok ne demek?"

Altun'dan CHP'ye sert tepki: "Şehitlerimizi kimin öldürdüğünün önemi yok ne demek""

Özgür Özel, PKK'nın 13 vatandaşımızı şehit ettiği Gara katliamıyla ilgili skandal açıklamalarda bulundu. Özel'in açıklamalarına sert tepki gösteren İletişim Başkanı Altun, "PKK'ya payanda olmak için daha ne kadar alçalacaksınız? Şehitlerimizi kimin öldürdüğünün önemi yok ne demek?" dedi.

CHP'li Özel'in terör örgütü PKK'nın Gara katliamıyla ilgili sarf ettiği sözlere tepki gösteren İletişim Başkanı Altun 'PKK'ya payanda olmak için daha ne kadar alçalacaksınız? 'Şehitlerimizi kimin öldürdüğünün önemi yok' ne demek?' dedi.

CHP'nin TBMM Grup Başkanvekili Özgür Özel, katıldığı bir programda terör örgütü PKK'nın 13 vatandaşımızı şehit ettiği Gara katliamıyla ilgili skandal açıklamalarda bulundu. CHP'li Özel, "Oradaki (Gara) sorun kimin öldürdüğü değil bu evlatlarımızın nasıl yaşatılabileceği meselesinde aranan cevap" ifadelerini kullandı.

Özel'in sözlerine Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla çok sert tepki gösterdi. Altun, "PKK'ya payanda olmak için daha ne kadar alçalacaksınız? "Şehitlerimizi kimin öldürdüğünün önemi yok" ne demek? Devletimizin terörle mücadelesine destek vermiyorsunuz, bari terör örgütüne propaganda desteği vermeyin. Yeter artık!!!" dedi.

<p>Baklava Ramazan menülerinin en özel tamamlayıcısı. Çıtır çıtır baklava yapmak kolay değil. Şef Ra

Çıtır çıtır baklava yapmanın 3 püf noktası

Rusya'ya ait 2 savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı