• $8,6904
  • €10,3449
  • 498.831
  • 1405.26
16 Ocak 2021 Cumartesi 13:27 | Son Güncelleme:

Aliyev'in Şuşa ziyaretinde Başkan Erdoğan detayı: "İki kardeş"

Aliyev'in Şuşa ziyaretinde Başkan Erdoğan detayı: "İki kardeş"
AA

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, işgal altından kurtarılan Şuşa'yı ziyaret etti. Ziyaret sırasında çekilen görüntülerde Türk bayrakları ve Başkan Erdoğan'ın fotoğrafı dikkat çekerken, Aliyev ise Başkan Erdoğan ve kendisini gösterip, "İki kardeş" ifadesini kullandı.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in Ermenistan işgalinden kurtarılan Şuşa kentine ziyaretinde yol üzerinde bulunan Türk bayrakları ve Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafları dikkat çekti.

AA'da yer alan habere göre, Aliyev'in eşi Mihriban Aliyeva'nın cep telefonu ile kaydederek Instagram hesabından paylaştığı görüntülerde aracı, İlham Aliyev'in kullandığı görüldü.

Aliyev görüntülerde, geçtikleri bölgenin Hocalı İli'nin Sığınak köyü olduğunu belirterek, yol kenarındaki binalardan birine asılan Azerbaycan ve Türk bayraklarıyla bölgede yol yapımı gerçekleştiren Türk şirketinin flamasını gösterdi.

Aliyev, aynı zamanda yolun diğer kenarında yer alan kendisi ile Başkan Erdoğan'ın fotoğrafını göstererek "iki kardeş" ifadelerini kullandı.

<p>Anayasa Mahkemesi'nin kabul ettiği HDP iddianamesinde 451 HDP'li hakkında siyasi yasak talep edil

HDP iddianamesinin detaylarında neler var?

Marmara Denizi'nin oksijen seviyesini artıracak cihazlar denize bırakıldı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Haziran 2021)

Araştırmacı canlı canlı pitona yem oldu! O anlar böyle kaydedildi