• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
14 Nisan 2020 Salı 13:15 | Son Güncelleme:

Alef dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Alef dizisi hangi kanalda yayınlanacak"

Alef hangi kanalda yayınlanacak? sorusunun yanıtı arama motorlarında araştırılıyor. Dizinin başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen paylaşıyor.

Alef yayın tarihi belli oldu. 8 bölümlük bir mini dizi olması planlanan Alef gündemde yerini aldı. Dizinin başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen paylaşıyor. Yönetmen koltuğunda ise Emin Alper var. Alef dizisi hangi kanalda yayınlanacak? sorusunun yanıtı haberimizde…

ALEF HANGİ KANALDA?

BluTV ve FX ortaklığında hayata geçirilen dizinin başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen’in paylaşıyor. Yönetmen koltuğunda ise ödüllü yönetmen Emin Alper oturuyor. Alef, İstanbul Boğazı’nda bir cesedin bulunmasının ardından ortaya çıkan çeşitli cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan iki dedektifin hikayesini konu alıyor.

Alef'in 1. ve 2. bölümü Blu TV ve FX TV'de bu akşam (10 Nisan) 21.30'da aynı anda yayınlanacak. Alef bu haftaya özel iki bölüm peş peşe yayınlanacak. FX'te sansürlü olarak yayınlanacak dizinin sansürsüz versiyonunu izlemek isteyenler ise BluTV'den izleyebilecek.

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Erdoğan

Kafe ve restoranlar ne zaman açılacak? Başkan Erdoğan açıkladı!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

1 milyon kibritle öyle bir şey yaptı ki

Türkiye'nin Arnavutluk'ta inşa edeceği hastanenin şantiyesi açıldı