• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
22 Temmuz 2014 Salı 01:58 | Son Güncelleme:

Alanya‘da suriyeli işçi dehşeti

Alanya‘da suriyeli işçi dehşeti

Antalya'nın Alanya İlçesi'nde Süriyeli tarım işçisi Abdurrahman Ç., patronunun eşi 50 yaşındaki Rabia Doğan'ı boğarak cesedini evin yüklüğüne sakladığı gerekçesiyle yakalanarak gözaltına alındı.

Olay dün akşam saat 20.00 sıralarında Alanya'nın Elikesik Mahallesi'nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre evin sahibi Mustafa Doğan markete ekmek almaya gittikten sonra eve döndüğünde eşini bulamadı. O sırada bahçede çalışan işçisi Abdurrahman Ç. ise Rabia Doğan'ın nerede olduğunu bilmediğini söyledi. Bunun üzerine Mustafa Doğan, Abdurrahman Ç., mahalle muhtarı Yusuf Boz ve komşuları Rabia Doğan'ı çevrede aramaya başladı. Rabia Doğan'ın evden çıktığını gören olmaması üzerine evin içinde arama yapıldı. Bu sırada evin içindeki yüklük olarak tabir edilen dolaba bakıldı ve Rabia Doğan'ın cansız bedeni bulundu. Bu sırada paniğe kapılan şüpheli Abdurrahman Ç. kaçmak istedi ancak mahalle halkı buna izin vermedi.
Olay yerine çağırılan ambulansla özel bir hastaneye götürülen Rabia Doğan'ın hayatını kaybettiği anlaşıldı ve morga kaldırıldı. Cinayet şüphelisi Abdurrahman Ç. ise mahalle halkı tarafından jandarmaya teslim edildi. Olay yerinde incelemelerde bulunan jandarma ekipleri, cinayetle ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

İHA

<p>DİSK'e bağlı Genel-İş ile Maltepe Belediyesi arasındaki toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşm

Maltepe'de 5 gündür çöp toplanmıyor

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek