• $8,0726
  • €9,7129
  • 451.464
  • 1409.19
24 Mart 2021 Çarşamba 14:47 | Son Güncelleme:

AK Parti kongre CANLI izle! AK Parti kongresi canlı yayın izle!

AK Parti kongre CANLI izle! AK Parti kongresi canlı yayın izle!

AK Parti'nin 7. Olağan Büyük Kongresi, “Türkiye için güven ve istikrar” sloganıyla Ankara Spor Salonu'nda gerçekleştiriliyor. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2023 manifestosunu ve yol haritasını açıklayacağı kongre büyük bir heyecanla takip ediliyor. Kongreyi canlı izlemek isteyenler AK Parti kongre canlı yayın nasıl izlenir? sorusunun yanıtını araştırıyorlar.

AK Parti, bugün 7. Olağan Büyük Kongresi'ni gerçekleştiriliyor. Kongrede '2023'e hazırlık' olarak ilan edilen yeni dönemin kadroları belirlenecek. Ankara Spor Salonu'nda yapılacak kongrede önemli değişimlere imza atılması bekleniyor. AK Parti kongre canlı yayın nasıl izlenir? sorusunun yanıtı da merak ediliyor. İşte tüm detaylar...

AK PARTİ KONGRE CANLI YAYIN NASIL İZLENİR?

AK Parti'nin 7. Olağan Büyük Kongresi 24 Tv üzerinden canlı olarak yayınlanıyor.

AK PARTİ KONGRESİ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan kongrede yapacağı konuşma için geçen hafta "2023'ün manifestosu olacak" demişti. Kongre salonuna girmeden önce dışarda bekleyen partililere seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bugün yapacağımız tüzük tadilatıyla 50 kişilik bir Merkez Karar Yönetim Kurulu değil 75 kişilik bir Merkez Karar Yönetim Kuruluyla yola devam edeceğiz' dedi.

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen büyük kongre öncesi, yurdun birçok noktasından partililer Başkent'e geldi. Kongrenin yapılacağı salon çevresinde polis önlem aldı. Salonun çevresi bariyerlerle araç trafiğine kapatılırken, kongreye katılacaklar için güvenlik noktaları oluşturuldu. Oluşturulan noktalardan x-ray cihazı ve üst aramasının ardından salona alınan partililer kendileri için ayrılan bölümlere oturdu.

Salona giremeyen partililerin de kongreyi takip edebilmeleri için dışarıya dev ekranlar kuruldu. Kongre salonunda delegeler, engelliler, gazeteciler ve köşe yazarları için ayrı platformlar yer aldı.

  • AK Parti kongre canlı yayın
  • kongre canlı yayın
  • kongre canlı yayın izle
  • ak parti kongresi canlı yayın
  • AK Partinin 7. Olağan Büyük Kongresi
<p>Kamu çalışanlarıyla ilgili tedbirleri içeren Cumhurbaşkanlığı Genelgesi Resmi Gazete'de yayımland

Kamu çalışanlarına yönelik tedbirler neler?

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi