• $7,9733
  • €9,4425
  • 489.899
  • 1196
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
28 Ocak 2020 Salı 08:24 | Son Güncelleme:

Cemil Kazancı nereli? Acun Ilıcalı yardım kampanyasında dikkat çeken Cemil Kazancı kimdir?

Cemil Kazancı nereli" Acun Ilıcalı yardım kampanyasında dikkat çeken Cemil Kazancı kimdir"

Acun Ilıcalı yardım kampanyasında dikkat çeken Cemil Kazancı kimdir? sorusunun yanıtı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Acun Ilıcalı'nın depremzedeler için TV8'de Tek Yürek Elazığ depremi yardım kampanyası düzenledi. Cemil Kazancı da Elazığ’da yaşanan deprem faciasına gönderdiği 2 Milyon lira bağışla gündem oldu. Acun Ilıcalı yardım kampanyasında dikkat çeken Cemil Kazancı kimdir? sorusunun yanıtı haberimizde..

Acun Ilıcalı yardım kampanyasında dikkat çeken Cemil Kazancı kimdir? sorusu arama motorunda yoğun olarak araştırılıyor. Acun Ilıcalı dün akşam TV 8 ekranlarında   Elazığ'a yardım kampanyası başlattı. Cemil Kazancı da Elazığ'da yaşanan depreme gönderdiği yardımla dikkat çekiyor. Vatandaşlar Cemil Kazancı kimdir, nereli? merak ediyor. İşte hayatı..

CEMİL KAZANCI KİMDİR?

Acun Ilıcalı'nın yardım kampanyasının dikkat çeken ismi Cemil Kazancı, 1961 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cemil Kazancı, baba tarafından aslen Rizelidir. Çalışma hayatına aile grup şirketlerinde başlamıştır. İlk olarak jeneratör üretim ve satış alanında yöneticilik görevlerinde bulunan Kazancı, daha sonra Grup’un enerji alanındaki faaliyetlerini büyütmek ve elektrik enerjisi üretmek amacıyla, 1997 yılında faaliyete geçen Aksa Enerji’nin kuruluşunda aktif rol almıştır. Kazancı Holding ve Aksa Enerji Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinin yanı sıra, Kazancı Holding ve Grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyeliği de yapmakta olan Kazancı, Temmuz 2019 tarihinden itibaren Aksa Enerji CEO'su olarak görev yapmaktadır.

2017 yılında Forbes tarafından açıklanan Türkiye’nin en zenginleri listesinde Serveti: 550 milyon dolar, kaynağı ise Kazancı Holding olarak açıklanmıştır.

Eşi Cook Shop Restaurant’ların sahibi iş kadını, Ayşe Kazancı’dır. Bu evliliğinden Ecem isminde bir kızı vardır.

Cemil Kazancı, Fenerbahçe WinWin kampanyası’nda Rize adına 5 bin forma bağışı yapan isim olmuştur.

<p>Editör: Ezgi Aşık <a href='mailto:ezgi.asik@turkmedya.com.tr'>ezgi.asik@turkmedya.com.tr</a></p><

Torba yasa teklifinde neler var?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Halkalı karabatak 500 kilometre yol alarak Türkiye'ye geldi

Uzmanlardan maske uyarısı: 3 katmanlı kullanılmalı, nano maskeler yasaklanmalı