• $8,0951
  • €9,6852
  • 462.514
  • 1408.14
29 Mart 2021 Pazartesi 01:10 | Son Güncelleme:

ABD'de gasp girişimi... Şoför hayatını kaybetti

ABD'de gasp girişimi... Şoför hayatını kaybetti
AA

ABD'de iki genç kızın Uber aracını gasp etmeye çalışması sonucu sürücü Mohammad Anwar hayatını kaybetti. Anwar'ın "Onlar hırsız! Bu benim arabam." diye bağırdığı görüntü medyaya yansıdı.

ABD'nin başkenti Washington'da bir Uber aracını sürücüsü içindeyken gasp etmeye çalışan iki genç kız Mohammad Anwar isimli şoförün ölümüne neden oldu.

AA'nın haberine göre, Washington'da Uber sürücüsü Anwar'ın içinde olduğu aracının iki genç kız tarafından gasp edilmeye çalışıldığı ve o esnada Anwar'ın 'Onlar hırsız! Bu benim arabam.' diye bağırdığı görüntü medyaya yansıdı.

Gasp sırasında aracın hareket halindeyken yol kenarına çarpıp devrilmesi sonucu 66 yaşındaki Pakistan asıllı Uber sürücüsü Mohammad Anwar geçen salı günü hayatını kaybetti.

Metropolitan Police Departmanından yapılan açıklamada ise 13 ve 16 yaşlarındaki iki genç kızın Anwar'a aracında elektroşok tabancası ile saldırdığı, gasp sırasında kaza yaşandığı ve bu iki kişiye cinayet ve silahlı gasp suçlamaları yöneltildiği bildirildi.

Anwar'ın ailesi ise ''GoFundMe'' websitesinde yaptığı paylaşımda Anwar'ın 2014'te Pakistan'dan ABD'ye göç ettiğini belirtti.

<p>Kütahya'da Hanım Ç., bir süre önce uzaklaştırma kararı aldırdığı eski eşi tarafından iftar yemeği

Kütahya'da kan donduran olay: Eski eşi iftar yemeği sırasında bıçakladı

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı