• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
12 Ekim 2021 Salı 08:14 | Son Güncelleme:

ABD ve HDP'nin YPG'si yine sivil vurdu

ABD'nin teröristleri sivilleri katletti. ABD'nin mühimmata boğduğu PKK/YPG'li teröristler 2 özel harekat polisimizi şehit etti, Karkamış'a 5 havan attı, Afrin'deki pazar yerini bombalayıp sivilleri öldürdü.

2 POLİSİMİZİ ŞEHİT ETTİLER

ABD Başkanı Joe Biden'in Türkiye'nin operasyonlarını 'tehdit' kabul etmesi ve YPG'yi övmesinin ardından terör örgütü PKK/YPG önceki gün iki özel harekat polisimizi Rusya'nın kontrolünde olan Suriye'nin Mare kasabası yakınlarında şehit etti. Hainlerin zırhlı araca güdümlü füze ile gerçekleştirdiği saldırıda 2 polisimiz de yaralandı.

G.ANTEP'E 5 ROKET ATTILAR

NATO müttefiki ABD'nin mühimmata boğduğu terör örgütü saldırılarına dün de devam etti. Suriye'nin Cerablus bölgesinden Gaziantep Karkamış'a 5 havan atışı yapıldı. Havan mermileri bir evin çatısına, ilçe merkezinde bir parka, askeri bölgedeki alana ve boş arazilere düştü. Ölen ve yaralanan olmadı. TSK, teröristleri ateş vasıtalarıyla vurdu.

KARKAMIŞ

AFRİN'DE KATLİAM YAPTILAR

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Zeytin Dalı Harekatı ile huzura kavuşturduğu Afrin ise yine PKK/YPG'li teröristlerin hedefi oldu. Pazar yeri yakınlarına bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda aralarında çocukların da bulunduğu 6 sivil hayatını kaybetti, 17 sivil de yaralandı. Saldırının ardından yerel güvenlik güçleri kent genelinde önlemlerini artırdı.

AFRİN

<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi