• $7,8329
  • €9,2954
  • 483.87
  • 1217.11
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
22 Şubat 2020 Cumartesi 10:59 | Son Güncelleme:

86. Dönem Özel Güvenlik Sınav Sonuçları açıklandı mı? Gözler 2020 ÖGG sınav sonuçlarında

86. Dönem Özel Güvenlik Sınav Sonuçları açıklandı mı" Gözler 2020 ÖGG sınav sonuçlarında

86. Dönem Özel Güvenlik Sınav Sonuçları açıklandı mı? sorusunun yanıtı arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor. 9 Şubat'ta gerçekleşen Özel Güvenlik 86. Temel Eğitim ve 62. Yenileme Eğitimi Sınavı'na katılan adaylar son olarak sınav kitapçıklarını görüntüleyebildi. Soru ve cevaplarını gören adaylar gözlerini sonuçlara çevirdi. 86. Dönem Özel Güvenlik Sınav Sonuçları ile ilgili son gelişmeler haberimizde..

Özel Güvenlik Sınavları her dönem yoğun ilgi görüyor. Özel güvenlik görevlisi olmak isteyenler, aldıkları eğitim sonrası sınava katılıyor. Özel Güvenlik 86. Temel Eğitim ve 62. Yenileme Eğitimini 3 Ocak 2020 tarihinde bitiren adaylar 9 Şubat 2020 Pazar günü sınava girdiler. Sınava katılan adaylar heyecanla sonuçların açıklanmasını bekliyor. Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı, sınav soru ve cevapları geçtiğimiz günlerde erişime açıldı. ÖGG sonuçları ile ilgili son dakika gelişmeleri haberimizde yer alıyor.

86. DÖNEM ÖZEL GÜVENLİK SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Özel Güvenlik 86. Temel Eğitim ve 62. Yenileme Eğitimi Sınavı sonuçları henüz açıklanmadı. Sonuçlar açıklandıktan sonra haberimiz içerisine eklenecektir.

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUCU SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ
 

ÖGG SONUÇLARI NEREDEN SORGULANIR?

Özel Güvenlik Görevlisi sınav sonuçları "http://sinavsonuc.ozelguvenlik.pol.tr/" adresi üzerinden erişime açılacak. Sınav sonuçları açıklandığı dakikadan itibaren TC kimlik numaraları ile sorgulama yapabilecek.

86. DÖNEM ÖGG SINAV SORU VE CEVAPLARI YAYINDA

Özel Güvenlik 86. Temel Eğitim ve 62. Yenileme Eğitimi Sınavı soru ve cevaplar açıklandı.

86. TEMEL EĞİTİM SINAVI A KİTAPÇIĞI İÇİN TIKLAYINIZ

86. TEMEL EĞİTİM SINAVI B KİTAPÇIĞI İÇİN TIKLAYINIZ
 
62. YENİLEME EĞİTİMİ A KİTAPÇIĞI İÇİN TIKLAYINIZ

62. YENİLEME EĞİTİMİ B KİTAPÇIĞI İÇİN TIKLAYINIZ
 

ÖGG SINAV DEĞERLENDİRME VE YAZILI SINAVA İTİRAZ NASIL YAPILIR?

Yazılı sınava itiraz eden adaylar Halk Bankası Şubelerine sınav adı ve kimlik bilgilerini bildirerek 10 TL ücret yatıracaklardır.

Adaylar, ilgili banka hesabına yazılı sınava itiraz ücretini yatırdıktan sonra Başkanlığımızın www.ozelguvenlik.pol.tr web adresinde yer alan “Özel Güvenlik Personeli/Aday” uygulamasından kendi kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak itiraz açıklamasını belirtikten sonra adayın itiraz kaydı oluşturulmuş olacaktır. Ayrıca banka hesabına yatırdıkları sınav itiraz ücreti dekontlarını İl Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüklerine teslim edecek ve ilgili personel adayların veri girişlerini Özel Güvenlik Bilgi Sistemine yapacaktır.

Ücretini yatırmayan adayların itiraz dilekçeleri işleme alınmayacaktır.

Yapılan sınavla ilgili sınav soruları, cevap anahtarları, sınav sonucu, itiraz sonuçları ve sınavla ilgili talimatlar Özel Güvenlik Daire Başkanlığının www.ozelguvenlik.pol.tr web sitesinden Ar-Ge ve Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü tarafından ilan edilecektir.

Yazılı sınav sonucuna itiraz ile ilgili olarak talimatın 8.1. 8.2. ve 8.3. maddelerinde belirtildiği şekilde yapılacaktır. Özel Güvenlik Daire Başkanlığına dilekçe vb. şekilde yapılan müracaatlar ile ozelguvegitim@egm.gov.tr adresine yapılan itirazlar değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bu durum sınav salonlarında gözetmenler tarafından adaylara duyurulacaktır.

<p>Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, 'Türk Savunma Sanayiimiz ürettiği yerli platformlarla havad

Savunma Sanayii Başkanı Demir'den heyecanlandıran görüntüler: Her şey vatan için

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Atılan çöpler nehir debisi düşünce ortaya çıktı

Pakistan'da 4 katlı bir binada patlama meydana geldi! Patlama sonucu 5 kişi öldü, 20 kişi yaralandı