• $7,8158
  • €9,4809
  • 461.388
  • 1330.87
04 Mayıs 2020 Pazartesi 11:56 | Son Güncelleme:

26. Dönem POMEM sonuçları açıklandı!

26. Dönem POMEM sonuçları açıklandı!

26. Dönem POMEM sonuçları erişime açıldı. 26. Dönem POMEM sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. 2020 POMEM sonuçlarını sınav sonuçlarını Emniyet Genel Müdürlüğünün https://www.egm.gov.tr internet sitesi ile Polis Akademisi Başkanlığının //www.pa.edu.tr internet sitesinden görüntüleyebilecek.

26. dönem olarak Polis Meslek Eğitim Merkezlerine lisans mezunu 5.040 erkek, 560 kadın, önlisans mezunu 1.260 erkek, 140 kadın aday olmak üzere toplam aday alımı yapılıyor. Sonuçlar bu gece erişime açıldı. Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitesinde açıklanacak. 26. Dönem POMEM sonuç sorgulama ekranına haberimizden ulaşabilirsiniz.

MEMUR ALIMI İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

POMEM E-DEVLET SORGULAMA EKRANI

POMEM SONUÇLARI AÇIKLANDI

Adaylar, 2020 POMEM sonuçlarını sınav sonuçlarını Emniyet Genel Müdürlüğünün https://www.egm.gov.tr internet sitesi ile Polis Akademisi Başkanlığının //www.pa.edu.tr internet sitesinden vatandaşlık numaraları ve e-Devlet şifrelerini girerek öğrenebilecek. Sınav sonuçları, adaylara ayrıca yazılı olarak bildirilmeyecek. POMEM tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

26. Dönem POMEM Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.
Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak yedek planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.
<p>Akşam TV WhatsApp hattı: 0530 708 54 44</p>

Minik Azze ile sevimli Baron'un dostluğu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Bakan Karaismailoğlu, Sarıkamış-Karakurt-Horasan yolu açılış törenine katıldı

İçişleri Bakanlığı: Bitlis'te 2 bin 571 personelin katılımıyla ''Yıldırım-16 Sehi Ormanları Operasyonu'' başlatıldı