• $8,5555
  • €10,0975
  • 495.776
  • 1351.59
26 Mayıs 2021 Çarşamba 09:40 | Son Güncelleme:

Süper Loto çekilişi sonuçları MPİ bilet sorgula: Süper Loto çekiliş 25 Mayıs sonuçları kazandıran numaralar belli oldu!

Süper Loto çekilişi sonuçları MPİ bilet sorgula: Süper Loto çekiliş 25 Mayıs sonuçları kazandıran numaralar belli oldu!

25 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları için beklenen açıklama geldi. Dün düzenlenen Süper Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak aktarıldı. Para kazanıp zengin olma hayali kuranların 25 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları için almış oldukları biletleri ile birlikte sonuçları haberimizde yer alan link üzerinden sorgulatabilirler.

Süper Loto çekilişinin 25 Mayıs sonuçları açıklandı. Sisal Şans ve Milli Piyango İdaresi'nce düzenlenen 25 Mayıs Süper Loto'nun bu haftaki çekilişi bilet alan vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Haftanın 3 günü düzenlenen 25 Mayıs Süper Loto, Şisal Şans'ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdikten sonra kazandıran numaralar belli oldu. İşte çekiliş sonucu ve bilet sorgulama ekranı

25 MAYIS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ AÇIKLANDI

Milli Piyango İdaresi (MPİ) 25 Mayıs Süper Loto sonuçları: 23 - 16 - 37 - 35 - 24 - 57

Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü 21.30'da çekiliyor. Çekilişin hemen ardından www.millipiyangoonline.com adresinde yer alan sonuçlar sayfasından kazandıran numaralar ve kazananlar takip edilebiliyor.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur.

Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı istemeyenler kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretleyebilir, terminal böylelikle rastgele 6 numara seçer. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturulabilir. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Tercihe göre arkadaşlarla Ortak Bilet satın alınabiliyor. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için www.millipiyangonline.com, Milli Piyango uygulaması ya da en yakın satış noktasını kullanabilirsin. Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

<p>Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, atık su hattından oluşan patlaktan boşalan lağım suları, yağmur suyu

Kuşadası'nda patlayan lağımın suları denize karıştı!

Kuzey Makedonya'nın zarafet sembolü... Osmanlı mirası Alaca Cami

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak