• $9,589
 • €11,1424
 • 557.308
 • 1492.93
25 Eylül 2021 Cumartesi 20:11 | Son Güncelleme:

25 Eylül Eczacılık Günü kutlama mesajları ve sözleri, resimli tebrik mesajı 2021! Dünya Eczacılar Günü ne zaman?

25 Eylül Eczacılık Günü kutlama mesajları ve sözleri, resimli tebrik mesajı 2021! Dünya Eczacılar Günü ne zaman"

Bugün 25 Eylül Dünya Eczacılık Günü. Bu özel ve anlamlı günde çevresindeki eczacıların gününü kutlamak isteyenler Eczacılık Günü kutlama mesajları ve sözlerini araştırmaya başladılar bile. Eczacılık mesleği, doğrudan insan sağlığıyla ilgilendiği için insanlık tarihi kadar eskidir. Geçmişten günümüze teknolojik gelişmelerle mesleğin uygulanması her ne kadar değişse de amacı her zaman insan sağlığına fayda sağlamak olmuştur. Dünya Eczacılar Günü hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz...

Tüm ülkelerde aynı anda kutlanan Dünya Eczacılık Günü, bu yıl 25 Eylül cumartesi günü kutlanıyor. Çevresinde eczacılık mesleğini icra edenlerin bu özel gününü kutlamak isteyen tüm vatandaşlar 25 Eylül Eczacılık Günü kutlama mesajları ve sözlerini yoğun bir şekilde araştırıyorlar. Bizde sizler için en anlamlı, en güzel ve resimli Dünya Eczacılar Günü mesajlarını derledik...

25 EYLÜL ECZACILIK GÜNÜ KUTLAMA MESAJLARI VE SÖZLERİ!

İnsanların güvendikleri mesleklerin her zaman başında gelen tüm eczacıların 25 Eylül Eczacılık Günü Kutlu Olsun.

İnsanlığın var olduğu en eski tarihlerden beri bilinen belki de en eski meslek gruplarından biri olan eczacılık mesleği, insan sağlığını iyileştirmek gibi son derece kutsal bir görevi üstlenmekte. Bu vesileyle tüm eczacıların Dünya Eczacılık Günü kutlu olsun.

İlaç dağıtım alanlarında kesintisiz 24 saat sağlık hizmeti veren, sağlık sorunlarına yardım için hep yanımızda olan eczacıların Eczacılar Günü'nü tebrik ediyorum.

Bin yıllık geçmişinden güç alan, sağlıklı nesillerin sürekliliği için yüzü daima geleceğe dönük olan eczacıların 25 Eylül Eczacılık Günü kutlu olsun.

Tüm eczacılarımızın 25 Eylül Eczacılık Günü tebrik ediyor, sağlımıza verdikleri değerli katkılardan dolayı hepsine şükranlarımı sunuyorum.

İlacın üretiminden hastaya ulaştırılmasına kadar her safhada sorumluluk alan eczacıların 25 Eylül Eczacılık Günü kutlu olsun.

Eczacılık, insanlığın hastalıklarla verdiği mücadelede, tedavi sürecinin en önemli aktörlerinden biridir. 25 Eylül Eczacılık Günü tüm Eczacılara Kutlu Olsun.

DÜNYA ECZACILAR GÜNÜ NE ZAMAN?

Ülkemizde her yıl, akademik eczacılık eğitiminin başladığı 14 Mayıs tarihi, Eczacılık Günü olarak kutlanmaktadır. 2009 yılında İstanbul'da düzenlenen Dünya Eczacılık Kongresi sırasında, delegasyonun "FIP'in kuruluş tarihi olan 25 Eylül'ün tüm dünyada ortak olarak Dünya Eczacılık Günü adıyla kutlanması" önerisini, Uluslararası Eczacılık Federasyonu (FIP) delegasyonu oy birliği ile kabul edilmiştir. FIP Genel Kurul'da kabul ettiği öneriyi, daha sonra tüm dünya ülkelerine bildirdi ve "25 Eylül tarihinin Dünya Eczacılık Günü olarak kutlanacağını" ilan etti.

 • 25 Eylül Eczacılık Günü mesajları
 • 25 Eylül Eczacılık Günü sözleri
 • 25 Eylül Eczacılık Günü resimli mesajlar
 • 25 eylül eczacılar günü
 • Dünya Eczacılar Günü ne zaman
 • bugün eczacılar günü mü
 • Eczacılık Günü kutlama mesajı
 • dünya Eczacılar Günü mesajları
<p>Yeşilçam'ın usta ismi Hülya Koçyiğit, 1963 yılında henüz 16 yaşındayken Susuz Yaz adlı filmle bey

Hülya Koçyiğit bilinmeyenlerini anlattı

Yer siyah gök beyaz! İşte Beşiktaş'ın Galatasaray galibiyetinden en özel kareler

Düzce'nin 1830 rakımlı Kardüz Yaylası'na kar yağdı

Az bilinen tarihi fotoğraflar ve hikayeleri