• $7,9347
  • €9,4844
  • 461.295
  • 1325.47
04 Haziran 2020 Perşembe 17:01 | Son Güncelleme:

23 Nisan İstiklal Marşı saat kaçta okunacak?

23 Nisan İstiklal Marşı saat kaçta okunacak"

23 Nisan coşkusu bu sene yaşanan küresel salgın nedeni ile evlerde kutlanıyor. İletişim Başkanlığı tüm vatandaşları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla evlerinin balkonlarında ve pencerelerinde İstiklal Marşı okumaya davet etti.

23 Nisan İstiklal Marşı saat kaçta? sorusunun yanıtı tüm Türkiye tarafından merak ediliyor. 23 Nisan coşkusu bu sene yaşanan küresel salgın nedeni ile evlerde kutlanıyor. 

23 NİSAN İSTİKLAL MARŞI SAAT KAÇTA?

23 Nisan İstiklal Marşı saat akşam 9'da (21:00) okunacak. Başkanlığın "Türkiye'nin Çocukları" temasıyla hazırladığı videoda, 23 Nisan'ın bu yıl hiç alışık olunmayan bir şekilde ama her zamanki heyecanla kutlanacağı belirtildi.

Videoda, şu ifadeler yer aldı:

"Çocuklarımızı evlerinde, sağlıkla güvendeyken, ayrı evlerde ama aynı coşku ve neşe ile bir araya getiriyoruz. Yalnız çocuklarımızı değil bütün vatandaşlarımızı, ellerinde bayraklarla evlerinin balkonlarına, pencerelerine çağırıyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mız ve Meclisimizin açılışının 100. yılını hep birlikte kutlamak için haydi Türkiye, çocuklarımızla saat 21.00'de İstiklal Marşımızı hep birlikte söylemek için bayraklar ellerimizde balkonlardayız, pencerelerdeyiz."

<p>Günümüzde her türlü yenilik içeren adımı tartışmadan ve toptan reddetme eğiliminde olan bir kesim

Bay K'dan neden rahatsızlar?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Zap ve Avaşin-Basyan'da silah, mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildi

Oyuncu Devrim Parscan son yolculuğuna uğurlandı