• $8,77
  • €10,4512
  • 502.951
  • 1398.52
23 Mayıs 2021 Pazar 10:14 | Son Güncelleme:

22 Mayıs Milli Piyango Çılgın Sayısal Loto çekilişi bilet sonucu sorgulama ekranı: Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları!

22 Mayıs Milli Piyango Çılgın Sayısal Loto çekilişi bilet sonucu sorgulama ekranı: Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları!

Çılgın Sayısal Loto çekilişinin 22 Mayıs sonuçları heyecanla bekleyiş sona erdi. Sisal Şans ve Milli Piyango İdaresi'nce düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişi bilet alan vatandaşlar tarafından merak ediliyordu. Haftanın 3 günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto, 22 Mayıs çekiliş sonuçlarından kazandıran numaralar belli oldu.

22 Mayıs Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Merakla beklenen Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları dün akşam Milli Piyango TV üzerinden yapılan canlı yayınında noter huzurunda açıklandı. Para kazanma hayali kuranların Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları için kazandıran numaralar ile ilgili detayları bu haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI - 22 MAYIS 2021

Çılgın Sayısal Loto; Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 3 günü 21.30'da çekiliyor. Çekilişin hemen ardından www.millipiyangoonline.com adresinde yer alan sonuçlar sayfasından kazandıran numaralar ve kazananlar takip edilebiliyor.

İşte 22 Mayıs 2021 Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve Çılgın Sayısal Loto sorgulama ekranı....

Bu akşamın kazandıran numaraları 56-80-1-11-59-81 ve 40 (Joker) oldu.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto'nun oyun kuralları şöyle:

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto'nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6'dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangoonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

  • Çılgın Sayısal Loto çekilişi
  • 22 MAYIS Çılgın Sayısal Loto sonuçları
  • Çılgın Sayısal Loto çekilişi kazandıran numaralar
  • Çılgın Sayısal Loto çekilişi saati ne zaman
  • Çılgın Sayısal Loto çekilişi canlı izle
<p> Yunanistan'dan Balıkesir'e gelen Yiannis Yiatilis de Türkiye'deki Kovid-19 aşılama programının ç

Yunanistan'dan Türkiye'ye yerleşen çift anlattı:

''Türk Yıldızları'' Sakarya semalarında selamlama uçuşu yaptı

Tarihi Gelibolu Yarımadası sahilinde müsilaj yoğunluğu arttı

Rekor kıran keşif: 13.1 milyar yıllık süper kütleli karadelik rüzgarı