• $8,3502
  • €10,1144
  • 490.424
  • 1441.33
23 Mart 2018 Cuma 01:19 | Son Güncelleme:

Mehmetçik Kut’ül Amare neden yok? 22 Mart TRT 1 yayın akışı

Mehmetçik Kut’ül Amare neden yok" 22 Mart TRT 1 yayın akışı

Perşembe günlerinin merakla takip edilen dizisi Mehmetçik Kut’ül Amare neden yok? 22 Mart TRT 1 yayın akışı içerisinde Mehmetçik Kut’ül Amare var mı? Dizinin yeni bölümünün başlamasını heyecanla bekleyen takipçileri, TRT 1 ekranlarında diziyi göremeyince hayal kırıklığı yaşadılar. Mehmetçik Kutulamare dizisi perşembe akşamları saat 20.00’da ekrana geliyor. TRT 1 yayın akışında 22 Mart Perşembe günü saat 20.00’da Regaip Kandili özel programı bulunuyor. Mehmetçik Kutulamare dizisi aynı gün saat 22.00’da yayın akışında görünüyor.

Mehmetçik Kut’ül Amare dizisi bu akşam neden yok? 22 Mart TRT 1 yayın akışı diziyi ekranda göremeyenler tarafından merakla araştırılıyor. Her Perşembe akşamı TRT 1’de izleyicisiyle buluşan Mehmetçik Kut’ül Amare dizisi bu akşam yayın saatinde başlamadı. Bunun ardından dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağına dair diziyi sevenler araştırma yapmaya başladılar. Mehmetçik Kutulamare dizisi perşembe akşamları saat 20.00’da ekrana geliyor. TRT 1 yayın akışında 22 Mart Perşembe günü saat 20.00’da Regaip Kandili özel programı bulunuyor. Mehmetçik Kutulamare dizisi aynı gün saat 22.00’da yayın akışında görünüyor. 

MEHMETÇİK KUT’ÜL AMARE YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Regaip Kandili özel programı nedeniyle Mehmetçik Kutül Amare dizisinin eski bölümü geç saatte ekrana gelecek. Mehmetçik Kutül Amare yeni bölüm tarihiyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı ancak tarihi dizinin 29 Mart Perşembe günü kaldığı yerden devam etmesi bekleniyor.

KUTÜL AMARE SON BÖLÜM ÖZETİ

Yaralı halde mektupları kurtarmayı başaran ancak çölde bitap düşen Mehmet, rüyalarına giren Zeynep’i karşısında görünce şoke olmuştur. Yaraları Efsa Nine’nin merhemiyle iyi olan ve Zeynep ile ilk andan itibaren güçlü bir bağ kuran Mehmet ona duygularını söyleyebilecek midir?

Süleyman Askeri, uzun zamandır izlediği Mehmet’in karşısına Teşkilat-ı Mahsusa’ya çalışan Zeynep ve ninesinin çadırında çıkmıştır. Askeri, Mehmet’e önemli bir vazife vermeden önce yemin ettirerek teşkilata dâhil eder. Bir anda bütün hayallerine kavuşan Mehmet için zorlu süreç şimdi başlamıştır.

Bağdat’ta ki tüm hainleri ortaya çıkaran ve Casım’ın canını alan Askeri, Cox’u elinden kaçırmıştır. Ancak artık daha önemli bir vazifesi vardır. Enver Paşa’dan gelen telgrafla Rota Mevkii’ne doğru yola çıkacak ve İngiliz ordusunun Bağdat’a ilerleyişine bir son verecektir. Peki, kendi ordusundan üç kat daha büyük bir orduyu durdurabilecek midir?

Askeri’nin elinden yaralı olarak kurtulan Cox, İngiliz karargâhına gelerek General Barrett ile buluşmuştur. Ona getirdiği önemli bilgileri dikkate almayan ve Cox’u küçümseyen General Barrett, ordusunun üstünlüğüne inanmaktadır. Cox ise General’in büyük bir hata yaptığının farkındadır. Peki, bu hata savaşın seyrini değiştirecek midir?

Mehmet, Zeynep, Said ve Efsa yeni vazifelerini almak için Kûtulamâre’ye gelir. Onlara yeni vazifelerini bir fırıncı verecektir. Mehmet ve Said kendilerini bekleyen büyük sürprizden habersiz fırına gelirler. Burada Hüsrev ile karşılaşan iki kardeş büyük mutluluk duyarlar. Bu durum Hüsrev için de sürpriz olmuştur. Peki, Mehmet ve Zeynep’i bekleyen yeni vazife nedir?

Beklenen büyük karşılaşma gerçekleşmiş, iki ordu Rota’da karşı karşıya gelmiştir. Sayıca üstün olan İngiliz ordusu bu savaştan galip gelerek Bağdat’a ilerleyişini hızlandırmak istemektedir.

Savaşın sonunda esir düşen Mehmet, yeni vazifesini gerçekleştirebilecek midir? Savaştan yaralı olarak kurtulan Askeri, kimin şehadeti ile yüzleşmek zorunda kalacaktır? Savaş, daha yeni başlamıştır…

<p>Meteoroloji'nin son verilerine göre hafta ortasında hava sıcaklıkları yükselecek ve yağışlı hava

Ramazan Bayramı'nda hava durumu nasıl olacak?

Toroslar'da baharla yeşile bürünen yaylalar görenleri kendine hayran bırakıyor

Padişahların bayram merasiminde kullandığı ''Arife Tahtı'' Topkapı Sarayı'nda sergilenmeye başlandı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (12 Mayıs 2021)