• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
27 Nisan 2018 Cuma 01:00 | Son Güncelleme:

16 yıllık icraat da masada, halkın talebi de

16 yıllık icraat da masada, halkın talebi de

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “6 Mayıs’ta açıklayacağız” dediği manifesto için 7/24 mesai yapılıyor. 16 yılın bildirileri gözden geçiriliyor, teşkilatlar sahaya inerek halkın taleplerini alıyor!

Cumhurbaşkanlığı ve Parlamento Seçimleri için geri sayım başladı. 24 Haziran Seçimleri için MHP ile “Cumhur İttifakı” oluşturan AK Parti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda seçim hazırlıkları için teyakkuza geçti. Bu kapsamda açıklanacak AK Parti Manifestosu için de, seferberlik başlatıldı. Manifesto taslağının oluşturulması için Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bizzat koordine ettiği geniş katılımlı çalışma grubunda, AK Parti’nin tüm birimlerinden isimler görev alıyor. Genel Merkezde yoğun bir mesai yapan ekip Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bizzat açıklayacağı seçim manifestosunu ve seçim bildirgesinin iskeletini oluşturacak. 

SAHADA 7/24 ÇALIŞMA 

AK Parti’nin Manifestosu ve Beyannamesi hazırlıkları kapsamında, AK Parti’nin iktidara geldiği 2002 yılından bu yana geçen 16 yıllık icraat ve reformlar da masaya yatırıldı. Her seferinde AK Parti’nin ipi göğüslediği seçimlere ilişkin, beyanname ve seçim bildirileri de tek tek inceleniyor. Bugüne kadar yapılanlar, Türkiye için atılan adımlar tespit edilirken, bir taraftan da eksik kalan yönler belirleniyor. AK Parti’nin manifesto ve seçim beyannamesinin oluşturulmasından, sahada yapılan çalışmalar da değerlendiriliyor. Halkın ihtiyaçları mercek altına alınıyor. Manifesto vatandaşın günlük hayata ilişkin beklentilerden, bölgesel kalkınmaya kadar geniş yelpazede başlıklar yer alacak. 

ERDOĞAN’IN ADAYLIĞI İMZAYA AÇILDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylık dilekçesi hazırlandı. Dilekçe 2 Mayıs Çarşamba günü 18.00’e kadar milletvekillerin imzasına açıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün Beştepe Külliyesi’nde Başbakan Binali Yıldırım’ı kabul etti, akşam strateji toplantısına katıldı.

 

<p>Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, lekelenmeme hakkının önemine dikkati çekerek '300 binin üzerinde so

300 bin kişi 'leke'den kurtarıldı

Aslanların zürafa avı kare kare fotoğrafladı

ABD'de FETÖ'nün karanlık yüzünü gösteren dijital ekranlı kamyonet dolaştırıldı

Haftanın Fotoğrafları (26 Şubat- 04 Mart 2021)