• $9,5378
  • €11,1443
  • 552.098
  • 1522.04
30 Aralık 2016 Cuma 11:13 | Son Güncelleme:

FIAT'ın hücum oyuncusu

FIAT'ın hücum oyuncusu

Fiat, pick-up modeli Fullback de pazara yeni sunulan modellerden olarak rekabete katıldı.

Fullback; Rock, Hardrock ve Fullrock adı verilen 3 farklı donanım paketi ile dikkat çekiyor. Çift kabin gövde tipinde satışa sunulan Fullback, 150 beygir ve 180 beygirlik iki versiyonu bulunan 2.4 litre silindir hacimli turbo dizel motora sahip olarak yollara çıktı. Fiat Fullback, hem 4×2 arkadan itişli hem de 4×4 olarak satın alınabiliyor. Fullback konfor ve arazi performansının göz önünde bulundurulduğu 6 ileri manuel ve 5 ileri tork konvertörlü otomatik şanzıman seçenekleriyle tercih edilebiliyor. Fiat Fullback’in 5 ileri otomatik şanzıman seçeneği ise 4×4 versiyonlarında bulunuyor. 5.3 metrelik uzunluğa ve 3 metrelik aks mesafesine sahip Fiat Fullback, 1.52 metrelik kasa uzunluğa sahip. 5.9 metrelik dönüş yarıçapı ile de sınıfının en iyi değerlerine sahip olan Fiat Fullback; 3.1 tonu aşan yük çekme kapasitesi ve 1 tonu aşan yükleme kapasitesiyle “Full Fonksiyonellik” sunarak da ayrıca dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor.


TÜRKİYE’YE ÖZEL AMAROK
Volkswagen Ticari Araç’ın pick up sınıfındaki modeli Amarok, yeni Exclusive versiyonuyla her türlü yol koşulunda zengin donanımıyla daha fazla konfor ve daha fazla güvenlik sunuyor. Yeni Amarok Exclusive, standart Bi-Xenon farlar, LED sürüş farları ve 19 inç alüminyum alaşımlı jantlarıyla, dinamik ve sportif duruşunu daha karakteristik ve estetik hale getiriyor. Türkiye’ye özel olarak sunulan Yeni Amarok Exclusive performansıyla olduğu kadar, 
dikkat çekici sportif görünümüyle de fark yaratıyor. Yeni Amarok Exclusive’in 19” alüminyum jantları ilk bakışta göze çarpıyor. Araçta, 180 beygir gücünde 2.0 lt dizel motor kullanılıyor. Ayrıca 4x2 otomatik ve 4x4 otomatik şanzıman seçenekleri bulunuyor.

MITSUBISHI L200 GÜÇLÜ seçenek

Yenilenen modeller içinde ülkemiz pazarına ilk sürülen model 5. nesil yeni Mitsubishi L200 oldu. Pick-up’ın sağlamlığının ve dayanıklılığının yanı sıra sınıfında öncü konfor ve güvenlik özelliklerine sahip olan Yeni L200, RISE gövde yapısı, darbe emici şasisi ve yeni süspansiyon sistemi sayesinde rahatlıkla her türlü zorluğun üstesinden geliyor. Dizel motor ve 
otomatik şanzımanın da satın alınabildiği yeni model yükseltilmiş donanım seviyesiyle de dikkat çekiyor. Tüm donanım seviyelerinde standart olarak sunulan 7 adet hava yastığı, Aktif Çekiş Denge Kontrolü, Yokuş Kalkış Destek Sistemi ve Treyler Denge Kontrolü gibi artırılmış güvenlik özellikleri ve güçlü gövde yapısı sayesinde de güvenilir bir yol arkadaşı oluyor.

<p>Grip vakaları arttı. Acil servislere  başvurular iki katına çıktı. Uzmanlara göre bu kış çetin ge

Grip vakalarında korkutan artış

Kahramanmaraş'ın cips tarhanası Avrupa ülkelerine ihraç ediliyor

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Şuşa'da Cıdır Ovası'nda şehitler için dua etti

İnkaya kazıları Paleolitik dönem insanlarının göçlerine ışık tutacak