• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
30 Haziran 2018 Cumartesi 15:04 | Son Güncelleme:

Volkan Demirel 1 yıl daha Fenerbahçe'de

Volkan Demirel 1 yıl daha Fenerbahçe'de

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Volkan Demirel, 1 yıl daha sarı lacivertli formayı giyecek

2002 yılından beri Fenerbahçe’nin kalesini koruyan ve bu sezon kulüple olan sözleşmesi sona eren Volkan Demirel 1 yıl daha Fenerbahçe’de.

Yeni başkan Ali Koç ve Sportif Direktör Comolli’nin göreve gelmesiyle takımda kalıp kalmayacağı netlik kazanmayan, ikinci kamp programına dahil olmayarak antrenmanlara çıkmayan 36 yaşındaki tecrübeli file bekçisinin 1 yıllık sözleşmeye imza atacağı ortaya çıkarken, milli kalecinin resmi kontrata imza atmadığı için takımla beraber çalışmalara başlayamadığı belirtildi. Geride bıraktığımız sezon lige iyi bir giriş yapamasa da sonradan gösterdiği başarılı performansla tecrübesini konuşturan Volkan Demirel 30 maçta görev alırken, Sportif Direktör Comolli’nin Volkan’ın önüne geçebilecek birinci kaleci aradığı ifade edildi.

Fenerbahçe’de futbolu bırakmayı kafasına koyan ve 40-41 yaşına kadar aktif kariyerine devam etmek isteyen Volkan Demirel’in hiçbir kulüple görüşmediği anlaşılırken, şu ana kadar sarı lacivertli formayla 538 resmi maça çıkan eldivenin en geç pazartesi gününe kadar resmi sözleşmeye imza atacağı öğrenildi.

(Gunes)

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı

Bozuk parayla öyle bir şey yaptı ki görenleri hayrete düşürdü