• $8,1335
  • €9,8174
  • 461.859
  • 1368.19
30 Haziran 2018 Cumartesi 16:42 | Son Güncelleme:

Hubocan kendisine yeni bir takım bakıyor

Hubocan kendisine yeni bir takım bakıyor

Trabzonspor'da yolların ayrıldığı Tomas Hubocan'ın menajeri Karol Csonto, 'Trabzonspor ister ama ekonomik anlamda sıkıntıları var, o yüzden bu opsiyon düştü' dedi.

Trabzonspor'da kiralık sözleşmesi sona eren ve opsiyon kullanılamayan Tomas Hubocan konusunda resmi açıklama geldi. Marsilya'nın sözleşmeli oyuncusu olan ve bordo-mavili takımla henüz görüşmeyen Hubocan'ın menajeri Karol Csonto, Fransız basınına bir demeç verdi.

Bordo-mavili kulüple Hubocan arasındaki son durumu değerlendiren menajer Csonto, "Şu anda Marsilya ile devam eden bir sözleşme var ve biz bu sözleşmeye saygı duyuyoruz. Biz aslında Hubocan için yeni bir kulüp arıyoruz. Trabzonspor aslında kadrosunda tutmak istiyor Hubocan'ı ama ekonomik sıkıntılar var. Ciddi bir kaynak bulmaları lazım Hubocan'ın opsiyonu için. O nedenle şu anda Trabzonspor opsiyonu bizim için düştü. Zaten Trabzonspor'un da UEFA ile transfer yasağı konusunda bazı sıkıntıları olduğunu duyup biliyorduk gelecek sezonla alakalı" diye konuştu.

Hubocan için yeni görüşme şartları aradıklarını kaydeden Csonto, "Şu anda belli bir ülke değil, tüm liglere bakıyoruz, yeni bir çözüm ve kulüp arıyoruz" ifadelerini kullandı.

(Skorer)

<p>İstanbul'da MİT ve emniyetin terör örgütü DEAŞ'a yönelik düzenlendiği operasyonda saldırı hazırlı

MİT ve emniyetten DEAŞ operasyonu: Saldırı hazırlığında gözaltına alındılar

Türk bilim insanı keşfetti! Rüzgar enerjisinde yeni dönem

Trakya'da 55 yaş ve üzeri vatandaşlar için aşılama başladı

Konya'da tarlalardaki göçmen leylekler balıkla besleniyor