• $8,1158
  • €9,7847
  • 463.896
  • 1365.27
25 Haziran 2018 Pazartesi 02:00 | Son Güncelleme:

Cocu varsa ben de varım

Cocu varsa ben de varım

Cocu ile inanılmaz 2.5 sezon yaşadık. Birbirimizi hem saha içinde hem de saha dışında iyi anlıyoruz. F.Bahçe’de başarılı olmasını gönülden istiyorum. Cocu’nun görev yaptığı her takıma giderim. 

Orçun ÖZATEŞ

COCU’yu takımın başına getiren F.Bahçe, transfer çalışmalarına hız vermiş durumda. Tapusu Chelsea’de olan Marco Van Ginkel listenin ilk sırasında yer alıyor. Chelsea, 2.5 sezondur kiralık olarak PSV forması giyen 25 yaşındaki orta saha oyuncusunu yeni sezon kadrosunda düşünmüyor ve gidişine razı olmuş durumda. Ginkel’in İngiliz ekibi ile sözleşmesi 2020’de sona erecek. Van Ginkel, 2.5 sezonluk PSV kariyerinde, Phillip Cocu’nun vazgeçilmezi olmuştu. F.Bahçe, genç oyuncuyu kiralık olarak kadroya katmayı düşünüyor.

F.BAHÇE’Yİ DE TAKİP EDİYOR

Hollandalı 8 numara, Fenerbahçe’ye transfer olacağı yönündeki söylentileri ile ilgili yakın çevresine önemli açıklamalarda bulundu.  Ginkel, “Cocu ile inanılmaz 2.5 sezon yaşadık. Birbirimizi hem saha içinde hem de saha dışında iyi anlıyoruz. Gerçekten iyi bir hoca. Yeni transfer olduğu F.Bahçe’de başarılı olmasını gönülden istiyorum. Cocu’nun görev yaptığı her takıma giderim. Ancak bunun kararını ben vermiyorum. Beni alacak takımın öncelikle Chelsea ile anlaşması lazım” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

CHELSEA 10 MİLYON EURO ÖDEDİ 

Vitesse altyapısından yetişen ve 20 yaşında 10 milyon euro karşılığında Chelsea’ye transfer olan Van Ginkel, Chelsea’de tutunamadı ve ertesi sezon Milan’a kiralandı. Milan’da da beklentileri karşılayamayan genç oyuncu daha sonra Stoke City ve PSV’ye de kiralık gönderildi. Son 2.5 sezonu Hollanda ekibinde kiralık geçiren Van Ginkel henüz 25 yaşında ve ülkesinde formunu yeniden yükseltti. Van Ginkel geçtiğimiz sezon tam 16 gol atarken 5 de asist yaptı. 

<p>Aşı çalışmalarının önce klinik ardından faz-1, faz-2 ve faz-3 çalışmalarından oluştuğunu belirten

Yerli aşıya nasıl gönüllü olabiliriz?

EURO 2020 kupası Roma'da sergilendi

Devrilen tırın altında kalarak alev alan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti

Aksaray'daki gizemli yer altı şehri ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor