• $7,4415
  • €9,0424
  • 440.444
  • 1567.25

EYT son dakika  
haberleri

EYT son dakika ile ilgili tüm haberleri ve son dakika EYT son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

EYT son durum nedir? Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) yeni gelişme var mı? ">
EYT son durum nedir? Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) yeni gelişme var mı?

EYT son durum nedir? Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) yeni gelişme var mı?

EYT'de son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Emeklilikte Yaşa Takılanlar diğer bir ismiyle EYT düzenlemesi hakkında son gelişmeler merak ediliyor. EYT son durum nedir? Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) yeni gelişme var mı? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor.

EYT'de son açıklamalar">
EYT'de son açıklamalar

EYT'de son açıklamalar

Prim gün süresini doldurmuş olmalarına rağmen yaş şartını yerine getiremedikleri için emekli olup aylık alamayan yüz binlerce kişi, EYT hakkındaki son açıklamaları yakından takip ediyorlar. EYT son dakika gelişmesi var mı? EYT'de son durum nedir? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. İşte son gelişmeler..

EYT'de son açıklamalar neler?">
EYT'de son açıklamalar neler?

EYT'de son açıklamalar neler?

Emeklilikte Yaşa Takılanlar diğer bir ismiyle EYT düzenlemesi hakkında güncel gelişmeler yakından takip ediliyor. EYT son dakika gelişmesi var mı? EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) son durum ne? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Yeni yıla sayılı günler kala Emeklilikte Yaşa Takılanlar ile ilgili son dakika gelişmeler yeniden gündeme geliyor.

EYT'de son açıklamalar">
EYT'de son açıklamalar

EYT'de son açıklamalar

Emeklilikte Yaşa Takılanlar diğer bir ismiyle EYT düzenlemesi hakkında son gelişmeler yakından takip ediliyor. EYT son durum nedir? EYT'de (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) yeni gelişme var mı? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. EYT hakkında son açıklamaları sizler için derledik..

EYT için bekleyiş sürüyor">
EYT için bekleyiş sürüyor

EYT için bekleyiş sürüyor

Prim gün süresini doldurmalarına rağmen yaş şartını yerine getiremedikleri için emekli olup aylık alamayan yüz binlerce kişi, EYT hakkındaki güncel gelişmeleri takip ediyorlar. EYT son dakika bugün yeni gelişme var mı? EYT'de (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) son durum nedir? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Yeni yıla sayılı günler kala Emeklilikte Yaşa Takılanlar ile ilgili son dakika gelişmeler sıkça gündeme gelmeye devam ediyor.

EYT çıkacak mı?">
EYT çıkacak mı?

EYT çıkacak mı?

Prim gün süresini doldurmuş olmalarına rağmen yaş şartını yerine getiremediği için emekli olamayan yüz binlerce vatandaş, EYT gelişmelerini güncel olarak takip ediyorlar. Kanunun yasalaşması halinde erken yaşta emeklilik şansını yakalayacak olan yaşa takılanlar, emekli olmalarını sağlayacak düzenlemeyi heyecala bekliyorlar. Peki, EYT son dakika bugün yeni gelişme var mı? EYT'de son durum nedir?

EYT yeni gelişme var mı?">
EYT yeni gelişme var mı?

EYT yeni gelişme var mı?

Prim gün süresini doldurmuş olmasına rağmen yaş şartını yerine getiremediği için emekli olamayan yüz binlerce vatandaş, EYT gelişmelerini takip ediyorlar. Kanunun yasalaşması halinde erken yaşta emeklilik şansını yakalayacak olan yaşa takılanlar, emekli olmalarını sağlayacak düzenlemeyi bekliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere birçok siyasi isim EYT ile ilgili açıklamalar yapıyorlar.

22 Temmuz EYT gelişmeleri">
22 Temmuz EYT gelişmeleri

22 Temmuz EYT gelişmeleri

Prim gün süresini doldurmasına rağmen yaş şartını yerine getiremediği için emekli olamayan yüz binlerce kişi, EYT son dakika gelişmelerini takip ediyorlar. Kanunun yasalaşması halinde erken yaşta emeklilik şansını yakalayacak yaşa takılanlar, emekli olmalarını sağlayacak düzenlemeyi hayata geçirmelerini bekliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere birçok siyasi isim EYT ile ilgili sorulan sorulara yanıt veriyorlar.

EYT'de son durum ne?">
EYT'de son durum ne?

EYT'de son durum ne?

Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere birçok siyasi isim EYT ile ilgili sorulan sorulara yanıt veriyorlar. EYT için en son açıklama Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'tan geldi. Emekli olmaya hak kazanmasına rağmen yaş engeline takıldığı için emekli olamayan kişilere EYT adı verilmektedir.

EYT son dakika gelişmesi var mı? EYT'de son durum ne?">
EYT son dakika gelişmesi var mı? EYT'de son durum ne?

EYT son dakika gelişmesi var mı? EYT'de son durum ne?

EYT son dakika gelişmesi var mı? EYT'de son durum ne? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, canlı yayında kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Bakan Selçuk'un EYT ile ilgili yöneltilen bir soruya verdiği cevap haberimizin içerisinde yer alıyor. İşte tüm merak edilenler...

Bakan Koca son durumu açıkladı">
Bakan Koca son durumu açıkladı

Bakan Koca son durumu açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca koronavirüste son durumu açıkladı.

EYT son dakika bugün yeni gelişme var mı? EYT'de son durum ne?">
EYT son dakika bugün yeni gelişme var mı? EYT'de son durum ne?

EYT son dakika bugün yeni gelişme var mı? EYT'de son durum ne?

EYT ile ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. EYT son dakika bugün yeni gelişme var mı? EYT'de son durum ne? gibi soruların yanıtları merak ediliyor. Bakan Selçuk kendisine EYT ile ilgili yöneltilen bir soruya, “Emeklilikte Yaşı Tutmayanlar demeyi tercih ediyoruz. Dünyanın hiçbir yerinde 48 yaş yaşlı olarak kabul edilmiyor. Geçen yıl emekli ettiğimiz nüfusun ortalaması 52-53 bandında. Bunun 65 yaşa dönmesi 2048 yılını bulacak.” dedi. İşte son gelişmeler..

EYT son dakika haberleri: EYT'de bugün son durum nedir? Bakan Selçuk'tan açıklama">
EYT son dakika haberleri: EYT'de bugün son durum nedir? Bakan Selçuk'tan açıklama

EYT son dakika haberleri: EYT'de bugün son durum nedir? Bakan Selçuk'tan açıklama

EYT son dakika haberleri vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. 2 Şubat 2020 EYT’de bugün son durum nedir? Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, canlı yayında kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Bakan Selçuk’un EYT ile ilgili yöneltilen bir soruya verdiği cevap haberimizde sizlerle.