İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 6,2896
  • 7,408
  • 242.409
  • 97.988
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Vodafone 'Çiftçi Kulübü' kurdu 650 bini aşkın üyeye kavuştu

VODAFONE Türkiye'nin Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı ve Tarım ve Kredi Kooperatifleri işbirliğiyle 2009 yılı sonunda hayata geçirdiği Vodafone Çiftçi Kulübü, çiftçilere uygun fiyatlı tarife ve cihazlardan hayatlarını kolaylaştıran servislere kadar geniş bir yelpazede iş ve yaşam kalitelerini artıracak çözümler bütünü sunuyor.

x

Türkiye'de nüfusun yüzde 27'sinin istihdamını sağlayan tarım sektörü, ülkemiz ekonomisinin bel kemiğini oluşturuyor. Buna rağmen Türkiye'de tarım sektörünün GSMH içerisindeki yüzde 9'luk payının giderek küçülüyor. Bundan hareketle Vodafone Türkiye, 'Vodafone Çiftçi Kulübü' çatısı altında çözümler sunuyor. Vodafone Çiftçi Kulübü'ne üye olan 650 bini aşkın çiftçi de çok daha verimli şekilde iş yapabilmelerine imkan sağlayan hizmetlerden faydalanarak, gelirlerini artırıyor.

Yaşam kalitesini artırmak istiyor
'Vodafone Çiftçi Kulübü' sunduğu çözümlerle, mobil iletişim teknolojilerini Türkiye'de daha fazla çiftçi için erişilebilir kılmayı, böylelikle çiftçilerin iş yapma süreçlerini kolaylaştırmayı ve yaşam kalitelerinin artmasına katkıda bulunmayı hedefliyor.

140 MİLYAR $'LIK POTANSİYEL VAR
ARAŞTIRMALAR 2050 yılında dünya nüfusunun 9 milyara ulaşacağını; buna paralel olarak besin kaynaklarına ihtiyacın 2050'ye kadar yüzde 70 oranında artacağını ortaya koyuyor. Mobil teknolojilerin kullanılması halinde  2020 yılına kadar sadece tarımsal gelirlerde 140 milyar dolar düzeyinde bir artış sağlanması bekleniyor.
 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
Türk Yıldızları NF-5 2000 jetleri ve THY´nin Boeing 777 uçağı, TEKONFEST İstanbul kapsamında birlikt

Türk Yıldızları ve THY uçağı birlikte uçtu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

TEKNOFEST'te ATAK helikopterleri nefes kesti

En korkunç davetsiz misafirler

En Çok Okunanlar