• $9,5126
  • €11,0716
  • 549.012
  • 1512.58
9 Ekim 2021 Cumartesi 09:46 | Son Güncelleme:

VakıfBank'tan 7/24 toplu ödeme imkanı

VakıfBank'tan 7/24 toplu ödeme imkanı

Yenilikçi nakit yönetimi çözümleriyle ticareti kolaylaştıran VakıfBank, Toplu Ödeme Sistemini (TÖS) Fonların Anlık Sürekli Transferi (FAST) uygulamasıyla entegre ederek şirketlere haftanın her günü, diledikleri saatte toplu ödemelerini hızlı ve kolay bir şekilde yapma imkanı sunuyor.

VakıfBank'ın gerçekleştirdiği TÖS/FAST entegrasyonundan yararlanan şirketler, dağınık yapıdaki kaynaklarını tek bir merkezde toplayarak farklı banka müşterilerine de 7/24 fon transferi yapabiliyor.

HIZLI VE PRATİK İŞLEM

VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Hazım Akyol, yeni hizmete ilişkin şu değerlendirmelerde bulundu: "Sektörlerin nakit yönetim ihtiyaçlarına özel çözümler geliştiriyoruz. TÖS/FAST entegrasyonuyla şirketlere herhangi bir ek geliştirme yapmak zorunda kalmadan toplu ödemelerini 7/24 yapma imkanı sağlıyoruz. Özellikle üyelik sistemiyle çalışan, hafta sonları ve mesai saatleri dışında da üye hesaplarından anlık para yatırma ve çekme işlemi gerçekleştiren firmalar için önemli bir çözüm geliştirdik. Müşterilerimiz 7/24 anlık para transferleri ihtiyaçları için bankamız hesaplarını kullanarak tüm ödemeleri tek merkezden yönetmenin avantajlarından yararlanabilecek, nakit akışlarını çok daha kolay, hızlı ve pratik olarak 'online real time' yönetebilecekler."

<p class='MsoNormal'>İstanbul Ekonomi Zirvesi öncesi  basın toplantısı düzenlendi. Toplantının ana b

İstanbul Ekonomi Zirvesi için geri sayım

Kayseri'de Geç Roma-Erken Bizans dönemine ait mozaikli yapı bulundu

Ardahan da kargaların istilasına uğradı

Konya'dan Avrupa'ya şırınga ihracatı