• $ 6,8705
  • € 7,7227
  • 392.085
  • 115855
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
15 Şubat 2019 Cuma 09:55 | Son Güncelleme:

VakıfBank internet bankacılığı işlemleri - Vakıf İnternet Şubesi giriş

Sadece kamu kuruluşlarının değil, bankaların da hizmetlerini internet ortamına taşıdığı bu günlerde, VakıfBank da internet bankacılığı hizmeti ile müşterilerine birçok hizmet için kolayca erişim sunuyor. Bankadan yapabileceğiniz neredeyse her şeyi sadece birkaç dakika içinde yapabileceğiniz VakıfBank internet bankacılığın giriş yapabilmek için öncelikle VakıfBank müşterisi olmalısınız. VakıfBank internet bankacılığına giriş nasıl yapılır?

Gelişen teknoloji ile internet artık hayatımızın merkezine yerleşti. Dijitalleşen dünyanın sağladığı kolaylıklardan birisi de bankacılık işlemlerinin artık internet üzerinden yapılabiliyor olması oldu. VakıfBank da yıllardır sunduğu hizmetleri internet ortamına taşıyan bankalardan birisi oldu. Havale, EFT, fatura yatırma ve kredi kartı ödeme gibi birçok işlemi yapabileceğiniz VakıfBank internet bankacılığına giriş yapmak ise çok basit! VakıfBank internet bankacılığına giriş nasıl yapılır? Sizin için araştırdık…

VAKIFBANK İNTERNET BANKACILIĞINA GİRİŞ NASIL YAPILIR?

VakıfBank internet bankacılığı ya da vakıf internet şubesini kullanmak isteyen banka müşterilerini büyük bir kolaylık bekliyor.

VakıfBank dijitalleşen bankacılık konusunda rakiplerine büyük fark atarak önemli yeniliklerle dijital bankacılık alanında ilerleme sağladı.

VakıfBank internet şubesi üzerinden hemen hemen bütün işlemleri yapmak mümkün.

VakıfBank bireysel kredi yapılandırma işlemlerini de internet üzerinden yapmak mümkün mü değil mi henüz belli değil.

EFT, Havale, fatura yatırma, kredi kartı borcu ödeme, hesap sorgulama, hesap hareketlerini görmek gibi birçok hizmeti Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden yapmak mümkün.

Öte yandan banka üzerinden kıymetli maden alışverişi, döviz alım satımı da yine Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden yapılabilir.

Vakıfbank internet bankacılığı kullanmak için aşağıdaki linke tıklayarak önünüze çıkacak aşağıdaki gibi ekrandan işlem yapabilirsiniz.

https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselinternetbankaciligi/vb99/loginUser.aspx?T=0

Ekranın sağ üst köşesinde yazan, "İnternet Bankacılığı" butonuna tıkladığınızda önünüze "Kurumsal mı yoksa Bireysel mi" olduğunuz sorusu çıkacak.

Ona göre bir seçenek seçerek ilerlemeye devam edebilirsiniz.

VakıfBank internet bankacılığını kullanmak cep telefonu üzerinden de mümkün. Cep telefonunuza indireceğiniz mobil uygulamalar aracılığıyla banka hesabınızı istediğiniz zaman istediğiniz yerden yönetmeniz mümkündür.

Bunun için öncelikle iPhone, iPad ve Samsung gibi aletlere uygun olan mobil aplikasyonu indirmeniz gerekiyor.

VAKIFBANK HAKKINDA BİLGİ

1954 yılında, vakıf kaynaklarını ekonomik kalkınmanın gereksinimleri doğrultusunda en iyi biçimde değerlendirmek amacıyla kurulan VakıfBank, o günden bu yana çağdaş bankacılık yöntemleri ve uygulamalarıyla Türkiye’nin tasarruf düzeyinin gelişim sürecine katkıda bulunmaktadır. VakıfBank; “Güçlü Türkiye’nin Lider Bankası” olma vizyonu doğrultusunda, vakıf kültüründen aldığı güçle, kendisine emanet edilen varlık ve değerleri etkin ve verimli yöneterek müşteriler, çalışanlar, hissedarlar ve topluma kattığı değerleri sürekli artırma misyonuyla hareket etmektedir.

Kurumsal, ticari, KOBİ ve tarım bankacılığının yanı sıra bireysel ve özel bankacılık alanlarında da çağdaş bankacılık ürün ve hizmetleri sunan VakıfBank, özellikle bir alanda değil, tüm finansal alanlarda uzmanlaşmış, Türkiye’nin önde gelen bankalarından biridir.

Temel bankacılık ürün ve hizmetlerine ek olarak yatırım bankacılığı ve sermaye piyasası faaliyetlerinde de bulunan VakıfBank, iç ve dış ticaretin finansmanında öncü bir rol üstlenmektedir. Ayrıca, finansal iştirakleri aracılığıyla sigortacılıktan finansal kiralama ve factoring hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede yer alan finansal ürünleri çağın gerektirdiği yüksek teknolojilerle müşterilerine sunmaktadır.

VakıfBank, bireysel ve kurumsal müşterilerine ülke çapına yayılan 900’ün üzerinde şubesinin yanı sıra ileri teknolojiyle desteklenen alternatif dağıtım kanalları aracılığıyla hizmet sunmaktadır. VakıfBank’ın ABD New York ve Kuzey Irak Erbil şubelerinin yanı sıra bir de Bahreyn’de kıyı bankacılığı şubesi vardır. Ayrıca, Avusturya’da VakıfBank International AG (Viyana Şubesi ve Almanya’da Köln Şubesi), KKTC’de Tasfiye Halinde World Vakıf UBB. Ltd. ve Kıbrıs Vakıflar Bank. Ltd. olmak üzere yurt dışında üç bankada da iştiraki bulunmaktadır. VakıfBank’ın diğer iştirakleri arasında; Güneş Sigorta A.Ş., Vakıf Emeklilik ve Hayat A.Ş., Vakıf Faktoring A.Ş., Vakıf Finansal Kiralama A.Ş., Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Vakıf Menkul Kıymet Yat. Ort. A.Ş., Vakıf Portföy Yönetimi A.Ş., Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Vakıf Pazarlama San. ve Ticaret A.Ş., Taksim Otelcilik A.Ş., Vakıf Enerji ve Madencilik A.Ş., Vakıf Gayrimenkul Değerleme A.Ş. bulunmaktadır.

2005 yılında uygulamaya koyduğu Değişim ve Yeniden Yapılandırma Programı’yla kapsamlı bir değişim ve gelişim sürecine giren VakıfBank, iş süreçlerini gözden geçirerek operasyonel işlemleri tek merkezde toplamış, böylelikle tümüyle satış ve pazarlamaya yönlendirdiği şubelerinde hizmet kalitesini artırmıştır. O günden bu yana müşteri odaklı bir anlayışla sürdürülebilir büyüme stratejisi doğrultusunda altyapısını, iş süreçlerini ve hizmet anlayışını daha da geliştirebilmek için adımlar atmıştır. VakıfBank’ın 2008 yılında yenilediği kurumsal kimliği, büyük bir başarıyla gerçekleştirdiği köklü değişim sürecini yansıtmaktadır. Müşteri odaklı bankacılık felsefesi ise 2009 yılının başından itibaren kurumsal tanıtımına eşlik eden “Burası sizin yeriniz” söylemine, 2011 yılında “Halden Anlayan Banka” konsepti eklenmiştir. Tam anlamıyla herkesin, tüm Türkiye’nin yeri olan VakıfBank, “Burası sizin yeriniz” demekten vazgeçmeyerek halden anlamayı bir adım ileri taşımıştır. Liderlik vizyonuna, finansal gücünü ekleyerek 2017 yılında “Yanındaki Güç” söylemini sahiplenen VakıfBank, Türkiye’nin gücüne güç katmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana faaliyetlerini ülke ekonomisinin büyümesi, gelişimi ve dünya ekonomisiyle bütünleşmesine katkıda bulunmak amacıyla sürdüren VakıfBank, bugün Türk bankacılığında köklü bir geleneğin ve deneyimin simgesi olmuştur. Banka, bundan böyle de sektörünün en iyi hizmet sağlayıcıları arasındaki yerini güçlendirerek, sürdürülebilir büyüme stratejisi doğrultusunda hissedarlarına ve ekonomiye daha fazla değer katmak için gerekli olan tüm bileşenlere sahiptir. Sunduğu ürün ve hizmetler, sağladığı güvenle Türkiye’nin lider bankalarından biri olma vizyonuyla hareket eden VakıfBank’ın misyonu, Vakıf kültüründen aldığı güçle; kendisine emanet edilen varlık ve değerleri etkin ve verimli yöneterek müşterilerine, çalışanlarına, hissedarlarına ve topluma kattığı değerleri sürekli artırmaktır.

VakıfBank’ın temel değerleri; güvenilirlik, sosyal sorumluluk, sonuç odaklılık, müşteri odaklılık, yenilikçi olmak, takım olmak, sadakat ve liderlik olarak özetlenebilir. VakıfBank, sosyal sorumluluk bilinciyle, uzun yıllardır spora ve kültür sanat hayatına yaptığı katkılarla örnek bir kurum olarak da Türk finans sektöründe önemli bir role sahiptir.

Sultanahmet'te bu manzarayı gören şaşırıyor... İşte nedeni

Sultanahmet'te bu manzarayı gören şaşırıyor... İşte nedeni

Suudi Arabistan'da Kovid-19'a yakalanan çift Türkiye'ye getirildi

Suudi Arabistan'da Kovid-19'a yakalanan çift Türkiye'ye getirildi

'Bataklık' operasyonunda milyonlarca liralık mal varlığına el k

''Bataklık'' operasyonunda milyonlarca liralık mal varlığına el konuldu

Çocukluğunun korku karakterleri koleksiyona dönüştü

Çocukluğunun korku karakterleri koleksiyona dönüştü