• $7,1902
  • €8,7815
  • 413.577
  • 1502.55
28 Ağustos 2012 Salı 11:22 | Son Güncelleme:

Uluhan'dan 740 TL taksitle Tac Mahal

Uluhan'dan 740 TL taksitle Tac Mahal

Esenyurt'taki Acunkent ve Babil Kuleleri'nin yatırımcısı Uluhan Grup, yeni projesi Tac Mahal'i 740 TL taksitle satışa sundu

Uluhan Grup, mimari tasarımını Prof. Sinan Mert Şener ve ekibinin üstlendiği yeni projesi Tac Mahal'i satdışa sundu. Esenyurt'ta inşa edilecek projenin rezidans bölümü, 970 bağımsız bölümden oluşacak. Daire ve mikro ofis alanlarının metrekare büyüklükleri ise kişilerin tercihine göre belirlenebilecek. Dileyenler iki veya daha fazla alanı da birleştirebilecek. Uluhan Grup İcra Kurulu Başkanı Tanju Bilgen, First Quality Control FQC tarafından akredite edilen ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ile inşa edilen Tac Mahal'in profesyonel site yönetiminin Uluhan Grup'un daha önceki projeleri Acunkent ve Babil Kuleleri'nde olduğu gibi Garanti Koza kuruluşu Koza Yönetim A.Ş. tarafından üstlenileceğini belirtti.

HAFTALIK KİRALAMA
135 bağımsız bölümden oluşan Tac Mahal Çarşı'da ise tüm sektörlerin önceden belirlendiğini, bu sayede tüm işyerlerine iş garantisi temin edildiğini vurgulayan Bilgen, 'Tac Mahal Çarşı'da sinema ve tiyatro salonları, drama okulu, tam donanımlı spor merkezi, sergi alanları, fitness center ve bir kreş yer alıyor. Bununla birlikte, her saat başı 10 ayrı merkezden Tac Mahal Çarşı'ya hareket eden servisler de olacak. Ayrıca çarşı mağazaları için haftalık, aylık, dönemsel ya da yıllık kiralama imkanı sunulacak' dedi.

Vade farkı yok
Tac Mahal'de daire fiyatları ise 74 bin TL'den başlıyor. Bilgen, 'Ödemeler kredisiz, faizsiz, vade farksız ve kefilsiz, 740 TL taksit ile, 50 aya kadar vadeyle ve esnek ödeme şartları doğrultusunda, veya sıfır peşinat 24 ay vade ile  müşterilerin isteğine göre şekillendiriliyor' diye konuştu.

<h3><strong>FENERBAHÇE'DE EROL  BULUT SİSTEM DEĞİŞİKLİĞİNE GİDİYOR</strong></h3><p>Sarı-lacivertlile

Haftanın Futbol Başlıkları... Erol Bulut görevden alınacak mı?

İstanbul'un ağaçları istilacı böcek türü nedeniyle tehlike altında

Türkiye'nin en uzun üçüncü tünelinde sona gelindi

Baş ağrısı ve burun kanaması nedeniyle doktora gitti! Burnundan bakın ne çıktı