• $8,09
  • €9,7574
  • 460.637
  • 1377.23
13 Mayıs 2020 Çarşamba 14:11 | Son Güncelleme:

1170 TL maaş desteği sorgulama nasıl yapılır?

1170 TL maaş desteği sorgulama nasıl yapılır"

1170 TL maaş desteği sorgulama nasıl yapılır? sorusunun yanıtı arama motorlarında yoğun bir şekilde araştırılıyor. Koronavirüs salgını nedeniyle ücretsiz izne çıkarılan vatandaşlara günlük 39 TL nakdi yardım yapılacağı duyurulmuştu.

Bazı vatandaşlar çalıştıkları iş yeri tarafından corona virüsü salgını nedeniyle ücretsiz izne çıkarıldı. Bu durumda yararlanabilecekleri ücretsiz izin ödeneği ise gündemdeki yerini koruyor. Ücretsiz izin ödeneği yattı mı, ne zaman yatacak? sorularının yanıtı merak ediliyor.  Ücretsiz maaş desteği sorgulama ekranı için haberimizi okuyabilirsiniz.

ÜCRETSİZ MAAŞ DESTEĞİ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

ÜCRETSİZ İZİN ÖDENEĞİ NE ZAMAN YATACAK?

Ücretsiz izin ödemelerine ilişkin Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk dün (7 Mayıs) yaptığı açıklamada "Şu ana kadar başvurularımız 700 bini aştı. Ödemelerini yarından itibaren başlatıyoruz." demişti.  Aynı zamanda "Ödemelerin hangi tarihte yapılacağı firmaların yaptıkları başvurulara göre değişiyor. Belli bir miktarın ödemesi bugün yapılacak. Pey der pey yapılacak ödemeler haftaya Pazartesi, Salı günleri de devam edecek" diyen Bakan Selçuk ücretsiz maaş desteği ödeme tarihlerini böylelikle duyurmuş oldu.

<p>Türk SİHA'ları Rusların kabusu oldu. Suriye, Libya ve Dağlık Karabağ'da Bayraktar TB2'lerin kulla

Rusların kabusu oldu: Türk SİHA'larını vurdular ama yalnızca animasyonda

Lider Beşiktaş'a Sivas'ta coşkulu karşılama

Nemrut Krater Gölü çevresinde açılan kardelenler görsel şölen sunuyor

Pakistan'da Türk mimarın imzasını taşıyan eser: Faysal Camisi