• $8,0008
  • €9,533
  • 465.189
  • 1320.98
05 Haziran 2020 Cuma 11:48 | Son Güncelleme:

TOKİ Gaziantep kura çekilişi 2020 ne zaman yapılacak?

TOKİ Gaziantep kura çekilişi 2020 ne zaman yapılacak"

TOKİ'nin Her Yıl 100 Bin Konut Projesi kapsamında TOKİ Gaziantep Şahinbey Konutları kurası 30 Mart 2020 Pazartesi yapılması planlanmıştı. Ancak küresel çapta yaşanan ve ülkemizi de etkileyen yeni tip koronavirüs nedeni ile kura çekilişleri ertelendi.

TOKİ Her Yıl 100 Bin Konut Projesi yoğun ilgi görüyor. Salgının yayılmasını engellemek adına TOKİ kuraları ileri bir tarihe ertelendi. 30 Mart'ta yapılması planlanan 2020 TOKİ Gaziantep kurası ertelendi mi? sorusunun yanıtı da yoğun olarak araştırılmaya başlandı.

TOKİ GAZİANTEP KURASI ERTELENDİ Mİ?

2020 TOKİ Gaziantep projesi dahil henüz kurası yapılmamış tüm projelerin çekilişleri ileri bir tarihe ertelendi. Tarihler henüz açıklanmadı. Açıklandıktan sonra haberimiz içerisine eklenecektir.

Konu ile ilgili TOKİ tarafından şu şekilde açıklama yapıldı:

"Küresel çapta yaşanan ve ülkemizi de etkileyen yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı ülkemizin tüm kurumları etkin ve koruyucu önlemler almaktadır.

Devletimizce bugüne dek alınan ve alınacak tedbirler kapsamında kuraları sosyal medya hesaplarımızdan canlı yayınladığımız 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projemizde, hak sahibi olamayan vatandaşlarımızın başvuru bedellerinin banka şubelerinden iadesi sırasında oluşabilecek sağlık risklerini engelleme amacıyla kuralar ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Kura tarihleri daha sonra idaremizin web sayfası ve sosyal medya hesaplarından ilan edilecektir."

<p>360 ekranlarında, hafta içi her sabah 09.30'da canlı yayınlanan “Doktorum Yanımda” pr

Canlı yayında duygulandıran Öğretmenler Günü mesajı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Güneşten uzak kalanlar için D vitamini içeren besinler

Doğanın şaşırtıcı kamuflaj ustaları