• $7,8745
  • €9,3843
  • 459.127
  • 1337.4
29 Nisan 2020 Çarşamba 09:59 | Son Güncelleme:

TOKİ Denizli kura sonuçları belli oldu!

TOKİ Denizli kura sonuçları belli oldu!

TOKİ Denizli kura sonuçları hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler arama motorlarında yoğun olarak araştırma yapıyor.

. Denizli ili Güney ilçesi için toplamda 2+1 ve 3+1' de yapılması planlan konut sayısı 118 olarak belirlendi. Detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

TOKİ DENİZLİ KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Denizli için toplamda yapılması planlanan konut sayısı 118 olarak belirlendi. Kura çekimleri 28.04.2020 tarihinde saat 15:00'de internet üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecek.

TOKİ DENİZLİ KURA SONUCU İÇİN TIKLAYIN

TOKİ KURA SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 23 Mart'ta ara verilen hak sahipliği belirleme kuralarının yeniden başlayacağı açıkladı. Ertelenen 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kura çekimleri 28 Nisan Salı günü yeniden başlayacak.

Bankaların, kurada hak sahibi olamayan vatandaşların şubeye gitmeden başvuru bedellerini alabilmelerine olanak sağlayan çalışmalarını tamamladığı kaydedilen açıklamada, kura çekimlerinin vatandaşların katılımına kapalı olarak noter huzurunda gerçekleştirilmeye devam edileceği belirtildi.

Kura çekimlerinin TOKİ'nin sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanacağı ifade edilen açıklamada, 28 Nisan'da ilk olarak Manisa Köprübaşı'ndaki 75 konut, Manisa Akhisar'daki 125 konut, Manisa Salihli'deki 150 konut ve Denizli'deki 118 konut projeleri için kura çekiminin yapılacağı duyuruldu.

Başvuruda bulunan vatandaşların tüm kura takvimine TOKİ'nin internet sitesinden ulaşabileceği kaydedildi.

Öte yandan Ziraat Bankası üzerinden başvuru yapan vatandaşların, kurada hak sahibi olamadıklarında başvuru ücretlerini şubeye gitmeden ATM'lerden geri alabildikleri, Halk Bankası üzerinden başvuru yapan vatandaşların ise hesaplarına EFT yapıldığı hatırlatıldı.

<p>Peki, Maradona nasıl efsane oldu? Çoğu insana göre gelmiş geçmiş en iyi futbolcu olmasının sebebi

Maradona nasıl efsane oldu?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Diyarbakır'da 448 kilogram esrar ele geçirildi

Edirne'de uygulanan koronavirüs önlemi Türkiye'de bir ilk oldu