• $7,8893
  • €9,289
  • 482.17
  • 1205.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
30 Haziran 2020 Salı 07:43 | Son Güncelleme:

TOKİ Balıkesir Susurluk kura çekilişi isim listesi 2020! TOKİ Balıkesir kura çekilişi sonuçları yayınlandı

TOKİ Balıkesir Susurluk kura çekilişi isim listesi 2020! TOKİ Balıkesir kura çekilişi sonuçları yayınlandı

TOKİ Balıkesir kura sonuçları ile evlerine kavuşacak olan vatandaşlar belirleniyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde 100 bin yeni sosyal konut projesi gerçekleştiriliyor. Bugün ise Balıkesir Susurluk TOKİ kura çekilişi ile konutlar sahiplerini bulacak. Toplamda 200 konut için çekim yapılacak. TOKİ Balıkesir kura çekilişi sonuçları ile ilgili detaylı bilgilendirmeler için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

TOKİ Balıkesir kura sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde 100 bin yeni sosyal konut projesi kapsamında bugün, Balıkesir Susurluk TOKİ kura çekilişi ile evler sahiplerini bulacak. Toplamda 200 konut için çekim yapılacak. Peki TOKİ Balıkesir kura çekilişi sonuçları açıklandı mı?

TOKİ BALIKESİR KURA ÇEKİLİŞİ İSİM LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ!

TOKİ BALIKESİR KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

TOKİ Balıkesir Susurluk kura çekilişi 29 Haziran saat 16.00'da yapıldı. Kura çekilişi sonucu belirlenen hak sahiplerine ait isim listesi haberimizin içerisinde yer alıyor.

TOKİ kura çekilişlerini canlı olarak takip etmek için sosyal medya hesaplarına ait linkler aşağıya bırakılmıştır.

TOKİ FACEBOOK CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYINIZ!

TOKİ INSTAGRAM CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYINIZ!

TOKİ TWİTTER CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYINIZ!

TOKİ YOUTUBE CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYINIZ!

PARA İADESİ NASIL YAPILACAK?

Kura çekilişi sonrasında hak sahibi olamayan vatandaşların daha önceden yatırdıkları paraların iade işlemlerine ilişkin; Halk Bankası, TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden şöyle bir duyuru yayınladı;

"Türkiye Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile başvurusu gerçekleşen ve tarafımızca yapılan kura sonrası hak sahibi olamayan vatandaşlarımızın başvuru sırasında yatırmış oldukları tutarların iade işlemleri, toplum sağlığımızın korunması ile ilgili tedbirler kapsamında Halkbank şubelerine gitmeden, Halkbank ATM’lerinden kartsız olarak veya Halkbank internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecektir. Detaylara www.halkbank.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz."

<p>Editör:</p><p><a href='mailto:ayse.tunali@turkmedya.com.tr'>ayse.tunali@turkmedya.com.tr</

19 Ekim 2020 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kanuni sondaj gemisi İstanbul açıklarında

Balık pişirirken yapılan hatalara dikkat!