• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
29 Haziran 2020 Pazartesi 14:28 | Son Güncelleme:

Ağrı TOKİ canlı kura çekilişi isim listesi 2020! TOKİ Ağrı kura çekilişi sonuçları yayında!

Ağrı TOKİ canlı kura çekilişi isim listesi 2020! TOKİ Ağrı kura çekilişi sonuçları yayında!

TOKİ Ağrı kura çekilişi bugün gerçekleştiriliyor. TOKİ'nin “Her Yıl 100 bin Yeni Sosyal Konut” projesi kapsamında hafta içi her gün kura çekilişi yapılıyor. Koronavirüs salgını nedeniyle seyircisiz olarak düzenlenen çekilişler, sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak takip edilebiliyor. Ağrı TOKİ kura sonuçları için detaylı bilgilendirmeleri haberimizden okuyabilirsiniz.

Bugünkü Ağrı TOKİ kura çekilişi ile vatandaşlar konut sahibi oluyorlar. TOKİ'nin “Her Yıl 100 bin Yeni Sosyal Konut” projesi kapsamında yürütülen çalışmalar ile konutlar, hak sahiplerini buluyor. Seyircisiz olarak yapılan kura çekilişini evlerinizden online olarak takip edebiliyorsunuz. TOKİ Ağrı kura çekilişi canlı izleme linki haberimizde yer alıyor.

TOKİ AĞRI KURA ÇEKİLİŞİ İSİM LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ!

TOKİ AĞRI KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Ağrı TOKİ kura çekilişi bugün saat 13.00'da yapıldı. Kura çekiminin ardından sonuçlar ve isim listesi de belli oldu. Konut sahibi olmaya hak kazanan kişilere ait isim listesini haberimizin içerisinden bulabilirsiniz.

TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ CANLI NASIL İZLENİR?

TOKİ kura çekilişlerini sosyal medya hesaplarından canlı olarak takip edebilirsiniz. İlgili linkler haberimize eklenmiştir.

KURA ÇEKİLİŞİ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

PARA İADESİ NASIL YAPILACAK?

Kura çekilişi sonrasında hak sahibi olamayan vatandaşların daha önceden yatırdıkları paraların iade işlemlerine ilişkin; Halk Bankası, TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden şöyle bir duyuru yayınladı;

"Türkiye Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile başvurusu gerçekleşen ve tarafımızca yapılan kura sonrası hak sahibi olamayan vatandaşlarımızın başvuru sırasında yatırmış oldukları tutarların iade işlemleri, toplum sağlığımızın korunması ile ilgili tedbirler kapsamında Halkbank şubelerine gitmeden, Halkbank ATM’lerinden kartsız olarak veya Halkbank internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecektir. Detaylara www.halkbank.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz."

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan cuma namazı çıkışında gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtl

Başkan Erdoğan'dan Mısır açıklaması: Yeni bir süreç başladı

En çok altın rezervine sahip ülkeler belli oldu! Türkiye kaçıncı sırada

İzmit Körfezi'nden 100 ton deniz salyası temizlendi

NASA'nın Mars aracının keşfettiği ilginç kaya şaşkınlık yarattı