• $8,6136
  • €10,2926
  • 493.932
  • 1416.85
29 Mayıs 2021 Cumartesi 10:46 | Son Güncelleme:

Ticaret Bakanlığı sözleşmeli büro personeli başvuru ekranı! Ticaret Bakanlığı personel alımı tercihi nasıl yapılır?

Ticaret Bakanlığı sözleşmeli büro personeli başvuru ekranı! Ticaret Bakanlığı personel alımı tercihi nasıl yapılır"

Ticaret Bakanlığı, sözleşmeli büro personeli alımı yapacağını duyurdu. 06.09.2020 - 25.10.2020 tarihleri arasında yapılmış olan KPSS sınavına göre, 250 Sözleşmeli Büro Personeli alınacak. Başvurular, Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi'nin internet sitesi üzerinden yapılacak. Ticaret Bakanlığı personel alımı tercihi nasıl yapılır? İşte Ticaret Bakanlığı sözleşmeli personel başvuru ekranı...

Ticaret Bakanlığı sözleşmeli personel başvuru ekranı yoğun ilgi gören konulardan oldu. Ticaret Bakanlığı, ihtiyaç duyulan yerlerde çalıştırmak üzere 250 Sözleşmeli Büro Personeli alacak. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar tercihlerini 27 Mayıs - 03 Haziran 2021 tarihleri arasında yapacak. Peki, Ticaret Bakanlığı personel alımı tercihi nasıl yapılır? Haberimizin içerisinden Ticaret Bakanlığı sözleşmeli personel başvuru ekranına ulaşabilirsiniz.

TİCARET BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI TERCİHİ NASIL YAPILIR?

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından 06.09.2020 - 25.10.2020 tarihlerinde yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavı sonuçlarına göre, Ticaret Bakanlığı merkez, taşra ve döner sermaye teşkilatında ihtiyaç duyulan yerlerde istihdam edilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre, toplam 250 Sözleşmeli Büro Personeli merkezi yerleştirme ile alınacaktır.

Adaylar tercihlerini 27 Mayıs - 03 Haziran 2021 tarihleri arasında internet yoluyla ÖSYM'ye gönderebileceklerdir. İnternetten tercih gönderme işlemleri 3 Haziran 2021 tarihinde 23.59'da sona erecektir.

TERCİH ÜCRETİ NE KADAR?

Sınav için tercih ücreti 25 TL olarak belirlendi. Adaylar, Akbank'ın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC'den başvuracak adaylar hariç); Albaraka Türk Katılım Bankasının tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC'den başvuracak adaylar hariç); Finansbank'ın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC'den başvuracak adaylar hariç); Kuveyt Türk Katılım Bankası'nın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC'den başvuracak adaylar hariç); Halkbank ATM, internet bankacılığı ve şubeler; ING Bank'ın tüm şubeleri ve internet bankacılığı (KKTC'den başvuracak adaylar hariç); Vakıf Katılım Bankası'nın tüm şubeleri ve ATM (KKTC'den başvuracak adaylar hariç); Ziraat Bankası sadece internet bankacılığı ve mobil bankacılık (Şubelerden ve ATM'den ücret yatırılmaz.); ÖSYM Kartlı Ödeme Sistemi (https://odeme.osym.gov.tr/) ödemelerini yapacak.

  • Ticaret Bakanlığı personel alımı
  • Ticaret Bakanlığı sözleşmeli personel
  • Ticaret Bakanlığı büro personeli alımı
  • ösym
  • Ticaret Bakanlığı personel alımı başvuru
<p>AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen Akşam TV canlı yayınına konuk oldu. Şen, Aksam.com.t

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen: Cumhur İttifakı'nın oy oranı yüzde 51

Sosyal medya fenomeni ofiste öyle bir şey yaptı ki

Karpuzdaki büyük tehlike! Böyleyse sakın yemeyin

Türkiye üretim üssü oluyor! İşte Türkiye'de akıllı telefon üreten firmalar