• $8,3158
  • €9,7377
  • 501.318
  • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
22 Ocak 2020 Çarşamba 14:27 | Son Güncelleme:

Ev sahibinden Aksam.com.tr takipçilerine özel davet var

Ev sahibinden Aksam.com.tr takipçilerine özel davet var

İlk günden bugüne Teknofest'in paydaşları arasında yer alan TürkMedya, Gaziantep'teki etkinlikte de yerini aldı. Etkinlik sonrası sorularımızı cevaplayan Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin'den Aksam.com.tr takipçileri için özel bir davet aldık. "Tüm takipçileriniz selamlıyor, Teknofest'e bekliyoruz" diyen Şahin, ilk hedeflerinin İstanbul'un rekorunu geçmek olduğunu ve bunun için hazırlıklar yaptıklarını söyledi.

TM Dijital Haber Merkezi / Hasan Aytekin 

Geçtiğimiz yıl dünyanın en çok ziyaret edilen festivali olan Teknofest bu sene rekorlarını Gaziantep'e taşımak için harekete geçti. Gaziantep'te geçtiğimiz gün Zeugma Müzesi'nde bu yılın yeni yarışmaları ve etkinliklerinin ilk tanıtımı yapılırken bu yıl Teknofest'e ev sahipliği yapacak olan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'den takipçilerimiz için özel bir davet aldık. 

"ÇALIŞIRSAK NEDEN OLMASIN"

İlk defa Anadolu'da düzenlenecek Teknofest'in ev sahipliğini Gaziantep yapacak. İstanbul'un rekorunu geçmeyi hedeflediklerini belirten Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Aksam.com.tr'ye özel davette bulundu. Çalışmaların rekor davet üzerine yapıldığını belirten Şahin, festival zamanı öğrenci yurtlarının ve çadır kampların hazırlanacağını söyledi.

<p>Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam'ı hedef alan sözleri ve Hz. Muhammed'e yönelik haka

Halk TV, İslam'ı hedef alan Fransa'yı savundu: Erdoğan Macron'a karşı gelmemeli

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Altın fiyatlarında son durum nedir? 30 Ekim canlı, güncel altın fiyatları ne kadar, kaç TL?

29 Ekim canlı altın fiyatları ne kadar, kaç TL? Gram altın rekora koşuyor!