• $7,5677
  • €8,9974
  • 412.528
  • 1548.03
30 Ağustos 2012 Perşembe 10:40 | Son Güncelleme:

SCG, Türk gayrimenkulcülere 'markalaşmayı' öğretecek

SCG, Türk gayrimenkulcülere 'markalaşmayı' öğretecek

Londralı SCG, gayrimenkul sektörüne tasarım danışmanlığı yapmak için Türkiye'ye geldi. Şirket Rusya, Avrupa ülkelerinde de faaliyet gösteriyor

Rusya, Orta ve Doğu Avrupa'da stratejik tasarım danışmanlığı hizmeti veren The Strategic Consulting Group (SCG) Türk pazarına girdi. Stratejik tasarım danışmanlığının bir markanın markalaşması ve bu süreçte gerekli olan hizmetleri kapsadığını söyleyen SCG Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Clive Woodger, 'Bunlar pazarlama, mimari, iç mimari, grafik ve dijital tasarım gibi hizmetler. Türkiye'de stratejik tasarım danışmanlığı hizmeti henüz tam olarak yok ve bu bir bütün olarak görülmüyor. SCG London, bu eksiği bilerek ve Türkiye'deki kaliteli markalaşma talebini karşılamayı hedefliyor' dedi.

1991'DE KURULDU
1991 yılında kurulan SCG'nin hem Birleşik Krallık'ta hem uluslararası alanda faaliyet gösterdiğini anlatan Woodger, 'Müşterilerimizin daha geniş alanda kazançlı çıkması için markalaşma ve marka geliştirme konularına özellikle çok büyük önem veriyoruz. Stratejik ve tasarım hizmetlerimiz, marka kimliği, pazarlama ve pazarlama iletişimi, iç mimari tasarım, grafik tasarım ve personel kültürüne kadar birçok alanı kapsayıp, koordine bir şekilde bir bütün olarak tek bir şemsiye altında toplanıyor' diye konuştu.

Türkiye hızlı büyüyor ve yeni fikirlere açık
Son dönemde Hindistan ve ağırlıklı olarak Rusya ve BDT ile çalıştıklarını vurgulayan Woodger, 'Hızlı gelişen ve markalaşma ihtiyacı artan pazarlara ilgi gösteriyoruz. Değer katma ve farklılaştırmadaki tecrübemiz, özellikle çok hızlı gelişen pazarlar için oldukça önemli ve Türkiye bunların başında geliyor. Türkiye, iş anlayışı ve yeni fikirlere olan açıklığı sebebiyle oldukça ilgi çekici' yorumunu yaptı.

<p>Cumhurbakanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Türkiye - ABD ilişkilerine dair açıklamalarda bulundu. Kal

'NATO savunma sistemine entegre edilmeyecek'

Çinli dev akıllı telefon markası Türkiye'de test üretimine başladı

Osmanlı'da sofra adabına dair ilginç bilgiler

8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajları! Anlamlı, en güzel Kadınlar Günü sözleri!