• $7,9835
  • €9,4545
  • 487.852
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
21 Şubat 2020 Cuma 09:03 | Son Güncelleme:

Psikolog alımı sonuçları ne zaman açıklanır? Sağlık Bakanlığı psikolog alımı şartları neler?

Psikolog alımı sonuçları ne zaman açıklanır" Sağlık Bakanlığı psikolog alımı şartları neler"

Sağlık Bakanlığı psikolog alımı yoğun ilgi görüyor. Sağlık Bakanlığı tarafından 8 bin 844 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılıyor. 14 Şubat'ta başlayan tercihler bugün sona eriyor. Psikolog alımlarına başvurmak isteyenler şartların neler olduğunu ve nerelerde alım yapılacağını öğrenmek istiyor. Sağlık Bakanlığı psikolog alımına başvuran adaylar ise sonuçların ne zaman açıklanacağını araştırıyor. Detaylar haberimizde..

Sağlık Bakanlığı psikolog alımı yapılıyor. Sağlık Bakanlığı tarafından 8 bin 844 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılıyor. Bakanlık tarafından alım yapılan pozisyonlardan biri de psikolog oluyor. Çeşitli sağlık kurumlarında çalıştırılmak üzere 119 psikolog alımı gerçekleştiriliyor. 14 Şubat'ta başlayan tercihler bugün sona eriyor. Başvurularını tamamlayan adaylar "Sağlık Bakanlığı psikolog alımı sonuçları ne zaman açıklanır?" sorusunun yanıtını araştırıyor. Alım ile ilgili merak edilenler haberimizde..

PSİKOLOG ALIMI ŞARTLARI NELERDİR?

663 SAYILI KHK'NIN 45/A MADDESİ UYARINCA ATAMA YAPILACAK SÖZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ POZİSYONLARI arasında yer alıyor. Lisans mezunları psikolog alımına başvurabiliyor. Sağlık Bakanlığı psikolog alımı yapan kurumlar ÖSYM tarafından yayınlanan kılavuzda Tablo 3'te yer alıyor.

PSİKOLOF ALIMI YAPILACAK KURUMLAR İÇİN TIKLAYIN
 

PSİKOLOG ALIMI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Sağlık Bakanlığı psikolog alımı sonuçlarının ne zaman açıklanacağı henüz belli değil. Sonuçlar açıklandıktan sonra haberimiz içerisine eklenecektir.

YERLEŞTİRME SONUÇLARININ DUYURULMASI

Adaylar, yerleştirme sonuçlarını T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin internet sayfasından öğrenebileceklerdir. Yerleştirme sonuçları ile ilgili olarak adaylara ve kurumlara postayla herhangi bir belge gönderilmeyecektir. Yerleşme bilgileri ÖSYM tarafından ilgili kurumlara elektronik ortamda verilecektir. Sözleşmeli pozisyonlara yerleşen adaylar atanmak üzere doğrudan yerleştirildikleri kurumlara başvuracaklar, atanmak için hangi evrakın gerekli olduğunu ve bu evrakın hangi tarihe kadar nereye teslim edilmesi gerektiğini Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün internet sitesinden öğreneceklerdir.

<p>İstanbul'da birçok noktada yoğun sisten dolayı trafikte görüş mesafesi düşünce sürücüler zor anla

İstanbul'da yoğun sis: Sürücüler zor anlar yaşadı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'daki sis havadan görüntülendi