• $9,6153
 • €11,2367
 • 553.564
 • 1479.93
30 Eylül 2021 Perşembe 22:19 | Son Güncelleme:

Sağlık Bakanlığı atama canlı izleme linki ve sonuç sorgulama ekranı! Sağlık Bakanlığı 2021 kura çekiliş sonuçları canlı yayında açıklandı!

Sağlık Bakanlığı atama canlı izleme linki ve sonuç sorgulama ekranı! Sağlık Bakanlığı 2021 kura çekiliş sonuçları canlı yayında açıklandı!

Sağlık Bakanlığı atama canlı izleme sayfası yoğun ilgi görüyor. Merakla beklenen atama sonuçları açıklandı. Atama kurası için başvurular 8-14 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirildi. 22 Eylül Çarşamba günü yapılan değerlendirme sonrası kura için geri sayım da sona erdi. Kura çekilişi 30.09.2021 tarihinde saat 10:00'da başladı. Peki, Sağlık Bakanlığı kura çekilişi canlı nereden izlenir? İşte Sağlık Bakanlığı atama canlı izleme sayfası...

Sağlık Bakanlığı atama sonuçları büyük bir heyecanlı bekleyiş sona erdi. Atama başvuruları 8-14 Eylül tarihleri arasında Personel Bilgi Sistemi (PBS) gerçekleştirilmişti. Sağlık Bakanlığı atama kurası başladı. Kura, Bakanlığın Bilkent Yerleşkesinde Noter huzurunda gerçekleştiriliyor. Peki, Sağlık Bakanlığı atama canlı nereden izlenir? İşte Sağlık Bakanlığı atama canlı izleme sayfası...

Sağlık Bakanlığı atama kura sonuçları açıklandı. Bakanlık, Münhal Kadrolar, Yerleşenler Listesi ve Noter Onaylı sonuçlar olarak üç liste hâlinde atama kura sonuçlarını açıkladı.

SAĞLIK BAKANLIĞI ATAMA KURASI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Yerleşenler listesi yayınlanmıştır.

DUYURU (22.09.2021) Başvuru değerlendirme sonuçları PBS üzerinden ilan edilmiştir. İnceleme neticesinde başvurusu uygun görülmeyen adaylardan itirazda bulunmak isteyenler 24.09.2021 tarihi saat 18:00'e kadar PBS üzerinden itirazını yapmaları ve varsa itirazla ilgili belgelerini sisteme yüklemeleri gerekmektedir.

Sağlık Bakanlığı kura sonuçları "https://yhgm.saglik.gov.tr" yer alan Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden e-Devlet kapısı kimlik doğrulama sistemi ile giriş yapılarak görüntülenebilecek.

SAĞLIK BAKANLIĞI KURA SONUÇLARI İSİM LİSTESİ SORGULAMA

Sağlık Bakanlığı tarafından kura sonuçları ve isim listesi de açıklandı.

İSİM LİSTESİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

SAĞLIK BAKANLIĞI ATAMA CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SAĞLIK BAKANLIĞIA ATAMA CANLI NEREDEN İZLENİR?

Kura çekilişi 30.09.2021 tarihinde saat 10:00 'da Bakanlığın Bilkent Yerleşkesinde Noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında kuraya katılımcı alınmayacaktır.

Kura çekilişi Bakanlığın YouTube kanalı (https://www.youtube.com/user/SaglikBakanligi) üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI KURA SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Sağlık Bakanlığı personel alımı kura sonuçları, PBS üzerinden yapılan başvuruların sonuçları e Devlet girişi ile yine aynı ekrandan sorgulanabilecek.

ATAMAYA ESAS İSTENEN BELGELER

Kura sonrasında Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlar kadrolarına yerleşen adayların atama işlemlerinin tamamlanması için aşağıda belirtilen atamaya esas belgeler başvuru dilekçeleri ile birlikte; ilan edilen takvim çerçevesinde yerleştikleri kurumun ekte belirtilen adresinde olacak şekilde kargo ile gönderilecek veya elden teslim edilecektir.

a) Adli sicil durumunu beyan eden imzalı dilekçe.

b) Askerlikle ilişiklerinin olmadığına dair durumunu beyan eden imzalı dilekçe. (Bakaya olanların atamaları yapılmayacaktır)

c) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmadığını beyan eden imzalı dilekçe.

d) Vesikalık fotoğraf. (son altı ay içerisinde çekilmiş 6 adet) e) Mal bildirim formu.

f) Diğer kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapmakta iken görevlerinden ayrılmış olanların, en son çalıştıkları kurumlarından alacakları onaylı hizmet cetveli.

g) Kamu kurum ve kuruluşlarında sözleşmeli çalışanlar ve özel sağlık tesislerinde çalışanlar kurumlarıyla ilişiklerinin kesildiğine dair belge (Kamu kurum ve kuruluşlarında sözleşmeli çalışanlar ve özel sağlık tesislerinde çalışanlar kurumlarıyla ilişiklerinin kesildiğine dair belgeyi atamaları yapıldıktan sonra göreve başlayacakları sağlık tesisine teslim etmelidirler.)

 • Sağlık Bakanlığı atama
 • Sağlık Bakanlığı atama canlı
 • Sağlık Bakanlığı atama izleme sayfası
 • Sağlık Bakanlığı atama nereden izlenir
 • Sağlık Bakanlığı kura canlı izle
 • Sağlık Bakanlığı kura nereden izlenir
 • Sağlık Bakanlığı kura canlı izleme sayfası
 • Sağlık Bakanlığı kura çekilişi canlı nereden izlenir
<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Yeni varyant hızla yayılıyor... Kovid geçirip, tat ve koku kaybı

Beynimizin parmak izi, hastalıkları veya kişileri tanımak için kullanılabilir mi?

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!

Sosyal medyayı sallayan en ilginç illüzyonlar