• $8,026
  • €9,6379
  • 455.794
  • 1407.76
09 Mart 2020 Pazartesi 10:35 | Son Güncelleme:

POMEM sonuçları ne durumda?zaman açıklanır?

POMEM sonuçları ne durumda"zaman açıklanır"

POMEM'e giriş sınavları, fiziki yeterlilik sınavı ve mülakat sınavı şeklinde yapılıyor. İşlemlerin tamamlanmasının ardından sonuçları için heyecanlı bekleyiş başlıyor.

 POMEM alımı sonuçları merak ediliyor. POMEM'e giriş sınavları, fiziki yeterlilik sınavı ve mülakat sınavı şeklinde yapılıyor.Alımlar ile ilgili güncel açıklamaları haberimiz içerisinden takip edebilirsiniz.

POMEM SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

POMEM sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ile ilgili henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Sınav sonuçları sınav işlemleri sona erdikten sonra Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinden adaylara duyurulacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav sonuç duyurusu tebliğ niteliğindedir.

MEMUR ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ÖN SAĞLIK KONTROLÜ

Adaylar POMEM sınavlarına girmeden önce ön sağlık komisyonu tarafından ön sağlık kontrolünden geçirilir. Ön sağlık kontrolü Emniyet Teşkilatı Sağlık Şartları Yönetmeliğine göre yapılır.

Ön sağlık kontrolü komisyonu adaylar hakkında “Polis Meslek Eğitim Merkezi Öğrenci Adayı Olur” veya “Polis Meslek Eğitim Merkezi Öğrenci Adayı Olamaz” şeklinde karar verir. "Polis Meslek Eğitim Merkezi Öğrenci Adayı Olamaz” kararı verilen adaylar hakkında gerekçe belirtilir. Hakkında “PolisMeslek Eğitim Merkezi Öğrenci Adayı Olamaz” kararı verilen adaylar, bir sonraki sınav aşamasına geçemezler.

<h3>Süper Lig'in 35. haftasında Beşiktaş, MKE Ankaragücü'nü konuk edecek. Cuma günü oynanacak olan B

Beşiktaş - Ankaragücü Maç Önü

Kartal sahilinde görülen deniz salyası endişe yarattı

Türk ve İslam Eserleri Müzesi koleksiyonundan 150 eser beğeniye sunulacak

Irak'ın başkenti Bağdat'ta patlama: 1 ölü, 12 yaralı