• $ 7,2916
  • € 8,5355
  • 477.149
  • 1060.59
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
13 Eylül 2019 Cuma 08:48 | Son Güncelleme:

Özel güvenlik sonuçları açıklandı mı? EGM 83 özel güvenlik sınav sonuçları sorgulama sayfası

Özel güvenlik sonuçları açıklandı mı? sorusu yoğun olarak internette araştırılıyor. Özel güvenlik olmak isteyenlerin girdiği 83. dönem sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 83 özel güvenlik sınav sonuçları için bugün işaret ediliyor. Gözler özel güvenlik sonuçlarında..

Özel güvenlik sonuçları açıklandı mı? sorusu yoğun olarak internette araştırılıyor. Özel güvenlik olmak isteyenlerin girdiği 83. dönem sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. ÖGG sınavına katılan adaylar, soru ve cevapları Emniyet Genel Müdürlüğü'nün resmi internet adresi üzerinden yayınlanmıştı. 

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ MAAŞLARI NE KADAR? TIKLAYINIZ

ÖZEL GÜVENLİK SORULARI VE CEVAPLARI YAYINLANDI

ÖGG sınavına katılan adaylar, soru ve cevapları Emniyet Genel Müdürlüğü’nün resmi internet adresi üzerinden görüntüleyebiliyor. 

ÖZEL GÜVENLİK SORULARI VE CEVAPLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖZEL GÜVENLİK SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Özel Güvenlik sınav sonuçları henüz açıklanmadı.Yakın zamanda sonuçların erişime açılması bekleniyor. 30 Haziran tarihinde gerçekleşen 82. Dönem ÖGG sınavının sonuçları 20 Temmuz tarihinde duyurulmuştu. 

ÖZEL GÜVENLİK SONUÇLARINI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Özel güvenlik sınav sonuçlarını görüntülemek için TC Kimlik No ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Yukarıdaki güvenlik sınav sonucu linkine tıkladıktan sonra Temel Eğitim Sınav Sonucu sayfasına yönlendirileceksiniz.

1 - TC kimlik numaranızı giriniz.

2 - Güvenlik kodunu giriniz.

3 - Sınav no 83 yapınız.

Enter (ok) yaptıktan sonra sonuçlarınızı ekranda görebileceksiniz. Silahlı ve silahsız güvenlik sınavına girenler aynı ekrandan sınavlarının sonucunu öğrenebilirler.

Not: Sorgulama ekranı sonuçlar resmi olarak açıklandığında aktif olacaktır. Yeni sınav açıklanana kadar sonuç ekranında eski sınav (81) görünmektedir.

ÖGG SINAV DEĞERLENDİRME VE YAZILI SINAVA İTİRAZ NASIL YAPILIR?

Yazılı sınava itiraz eden adaylar Halk Bankası Şubelerine sınav adı ve kimlik bilgilerini bildirerek 10 TL ücret yatıracaklardır.

Adaylar, ilgili banka hesabına yazılı sınava itiraz ücretini yatırdıktan sonra Başkanlığımızın www.ozelguvenlik.pol.tr web adresinde yer alan “Özel Güvenlik Personeli/Aday” uygulamasından kendi kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak itiraz açıklamasını belirtikten sonra adayın itiraz kaydı oluşturulmuş olacaktır. Ayrıca banka hesabına yatırdıkları sınav itiraz ücreti dekontlarını İl Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüklerine teslim edecek ve ilgili personel adayların veri girişlerini Özel Güvenlik Bilgi Sistemine yapacaktır.

Ücretini yatırmayan adayların itiraz dilekçeleri işleme alınmayacaktır.

Yapılan sınavla ilgili sınav soruları, cevap anahtarları, sınav sonucu, itiraz sonuçları ve sınavla ilgili talimatlar Özel Güvenlik Daire Başkanlığının www.ozelguvenlik.pol.tr web sitesinden Ar-Ge ve Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü tarafından ilan edilecektir.

Yazılı sınav sonucuna itiraz ile ilgili olarak talimatın 8.1. 8.2. ve 8.3. maddelerinde belirtildiği şekilde yapılacaktır. Özel Güvenlik Daire Başkanlığına dilekçe vb. şekilde yapılan müracaatlar ile ozelguvegitim@egm.gov.tr adresine yapılan itirazlar değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bu durum sınav salonlarında gözetmenler tarafından adaylara duyurulacaktır.

 

Ay Yıldız şeklinde inşa edilen cami bugün Cuma namazıyla ibadete açıldı

Ay Yıldız şeklinde inşa edilen cami bugün Cuma namazıyla ibadete açıldı

8 Ağustos Tv yayın akışında neler var?

8 Ağustos Tv yayın akışında neler var?

TÜBİTAK'ın yeni mükemmeliyet merkezleri hizmete açıl

TÜBİTAK'ın yeni mükemmeliyet merkezleri hizmete açılıyor

Dünyayı korkutan görüntü! El Salvador'da El Salvador'da yeni meza

Dünyayı korkutan görüntü! El Salvador'da El Salvador'da yeni mezar alanları açılmaya başlandı