• $ 6,0835
  • € 6,8198
  • 251.269
  • 86.072
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Onur Air, Ohrid’le İstanbul’u havadan birleştirdi

Onur Air, Makedonya’nın popüler tatil beldesi Ohrid’e ilk seferini yaptı. Balkanlar’ı daha yakın kılacak olan bu uçuşlar sadece bölgeye değil, Arnavutluk’a da canlılık getirecek. 

SÜLEYMAN ŞEN

Makedonya’nın popüler tatil beldesi Ohrid’e Onur Air ilk seferini gerçekleştirdi. Tarifeli olarak yapılacak Ohrid uçuşları, her pazar günü İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan saat 13:40’ta, Ohrid’den İstanbul’a ise saat 15:00’te gerçekleşecek. 1 saat 15 dakika süren İstanbul-Ohrid uçuşları Airbus A320 uçaklarıyla düzenlenecek. İstanbul-Ohrid biletleri vergiler dahil 64 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

SEFERLER ARTIRILACAK 

Onur Air Pazarlama ve Kurumsal İletişim Başkanı Rauf Gerz, “Onur Air, TAV ve Tatilbudur olarak üç Türk şirketinin bu ülkeyi ve şehri keşfetmesi şaşırtıcı değil. Amacımız bu seferleri artırmak” diye konuştu.

6 şehre uygun fiyatlı bağlantı

Onur Air yolcuları İstanbul-Ohrid arasında direkt uçabilmenin yanı sıra Türkiye’de Adana, Alanya-Gazipaşa, Antalya, Çanakkale, İzmir ve Trabzon olmak üzere 6 şehre uygun fiyatlarla bağlantılı uçabilecek. Turistik amaçlı seyahatlerin yanı sıra bölgeden Türkiye’ye göç edenler ve akrabalarını ziyaret etmek isteyenler de aktarma yapmadan Ohrid’e ulaşabilecek. 

İLK TİCARİ UÇUŞ

Tatilbudur CEO’su Cenk Angın “Bu ilk ticari uçuş. Ekim’e kadar 23 uçuş, 22 haftalık bir tur programı planladık. 7 gece 8 günlük turlarımız cazip fiyatlarla Türklere Ohrid’i görme imkanı sunuyoruz” dedi.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Spor yapan bebek tatlılığı görmek isterseniz buyurun videomuza...

Barfiks Bizde Yaşam Tarzıdır

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Yusufeli Barajı'nda gövde yüksekliği 100 metreye ulaştı

Pentagon'dan 'UFO' itirafı