• $8,2739
  • €9,7479
  • 499.561
  • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
25 Şubat 2020 Salı 09:20 | Son Güncelleme:

86. dönem Özel Güvenlik sınav sonuçlarında açıklandı mı? ÖGG sonuçları ne zaman açıklanır?

86. dönem Özel Güvenlik sınav sonuçlarında açıklandı mı" ÖGG sonuçları ne zaman açıklanır"

ÖGG sonuçları açıklandı mı? sorusunun yanıtı merak ediliyor. 9 Şubat'ta gerçekleşen 86. Dönem Özel Güvenlik Sınavına giren adaylar heyecanla sonuçların açıklanmasını bekliyor. Özel Güvenlik 86. Temel Eğitim ve 62. Yenileme Eğitimi Sınavı'na katılan adaylar en son sınav kitapçıklarını görüntüleyebildi. Sınava katılan adaylar Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından yapılacak açıklamaları bekliyor. Detaylar haberimizde..

Özel Güvenlik Sınavları, her dönem olduğu gibi bu dönem de yoğun ilgi görüyor. Özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyenler, aldıkları eğitim sonrası sınava katılıyor. Özel Güvenlik 86. Temel Eğitim ve 62. Yenileme Eğitimini 3 Ocak 2020 tarihinde bitiren adaylar 9 Şubat 2020 Pazar günü sınava girdiler. Sınava katılan adaylar arama motorlarında "ÖGG sonuçları açıklandı mı?" sorusunun yanıtını araştırıyor. Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaları haberimizden takip edebilirsiniz.

86. DÖNEM ÖZEL GÜVENLİK SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Özel Güvenlik 86. Temel Eğitim ve 62. Yenileme Eğitimi Sınavı sonuçları henüz açıklanmadı. Sonuçlar açıklandıktan sonra haberimiz içerisine eklenecektir.

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUCU SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ


 

ÖGG SONUÇLARI NEREDEN SORGULANIR?

Özel Güvenlik Görevlisi sınav sonuçları "http://sinavsonuc.ozelguvenlik.pol.tr/" adresi üzerinden erişime açılacak. Sınav sonuçları açıklandığı dakikadan itibaren TC kimlik numaraları ile sorgulama yapabilecek.

86. DÖNEM ÖGG SINAV SORU VE CEVAPLARI YAYINDA

Özel Güvenlik 86. Temel Eğitim ve 62. Yenileme Eğitimi Sınavı soru ve cevapları 12 Şubat'ta açıklandı. Aşağıdaki linkten soru ve cevaplarınızı inceleyebilirsiniz.

ÖGG SINAV SORU VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN
 

ÖGG SINAV DEĞERLENDİRME VE YAZILI SINAVA İTİRAZ NASIL YAPILIR?

Yazılı sınava itiraz eden adaylar Halk Bankası Şubelerine sınav adı ve kimlik bilgilerini bildirerek 10 TL ücret yatıracaklardır.

Adaylar, ilgili banka hesabına yazılı sınava itiraz ücretini yatırdıktan sonra Başkanlığımızın www.ozelguvenlik.pol.tr web adresinde yer alan “Özel Güvenlik Personeli/Aday” uygulamasından kendi kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak itiraz açıklamasını belirtikten sonra adayın itiraz kaydı oluşturulmuş olacaktır. Ayrıca banka hesabına yatırdıkları sınav itiraz ücreti dekontlarını İl Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüklerine teslim edecek ve ilgili personel adayların veri girişlerini Özel Güvenlik Bilgi Sistemine yapacaktır.

Ücretini yatırmayan adayların itiraz dilekçeleri işleme alınmayacaktır.

Yapılan sınavla ilgili sınav soruları, cevap anahtarları, sınav sonucu, itiraz sonuçları ve sınavla ilgili talimatlar Özel Güvenlik Daire Başkanlığının www.ozelguvenlik.pol.tr web sitesinden Ar-Ge ve Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü tarafından ilan edilecektir.

Yazılı sınav sonucuna itiraz ile ilgili olarak talimatın 8.1. 8.2. ve 8.3. maddelerinde belirtildiği şekilde yapılacaktır. Özel Güvenlik Daire Başkanlığına dilekçe vb. şekilde yapılan müracaatlar ile ozelguvegitim@egm.gov.tr adresine yapılan itirazlar değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bu durum sınav salonlarında gözetmenler tarafından adaylara duyurulacaktır.

<p>Editör-Kurgu: <a href='mailto:ezgi.asik@turkmedya.com.tr'>ezgi.asik@turkmedya.com.tr</a></p>

Charlie Hebdo'an skandal hakaret

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Bağışıklığı güçlendiren kış besinleri

Fotoğrafçıların cesaret isteyen pozları