• $8,0744
  • €9,6648
  • 453.009
  • 1400.43
26 Şubat 2021 Cuma 14:47 | Son Güncelleme:

Netflix, İstanbul ofisi için eleman alımı yapacağını duyurdu

Netflix, İstanbul ofisi için eleman alımı yapacağını duyurdu

Netflix, İstanbul'da açacağı ofiste çalışmak üzere eleman alımı yapacağını açıkladı. İş ilanında sunulan şartların başında, sektör deneyimi geliyor. İşte Netflix'in aradığı iş deneyimi kriterleri...

Netflix, Türkiye'de açacağı ofiste çalışmak üzere post prodüksiyon koordinatörü arandığını duyurdu. İşte Netflix'te çalışmak için aranan kriterler neler...

TV100'de yer alan haberde Netflix'in iş ilanında sunulan şartların başında, sektör deneyimi geliyor. En az 3 yıl deneyim ve İngilizce kriteri bulunan şirket, işe alacağı elemanın yerel şirketlerle de anlaşabilmesini, UHD ve 4K çekim yapan kameraların nasıl çalıştığını bilmesini ve bazı video montaj programları hakkında da bilgili olmasını istiyor.

Elbette güçlü iletişim kabiliyeti, seyahat kısıtlaması olmaması ve tempoya ayak uydurabilmesi gibi genel kriterler de aranan şartlar arasında.

Netflix'in resmi internet sitesi üzerinden erişime açılan ilana başvuru, iki yolla yapılabiliyor. Bunlardan bir tanesi, şirketin internet sitesindeki ilana ulaşıp, doğrudan başvuru yapmak. Diğeri ise Linkedln üzerinden yapılan başvuru.

<p>Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Özlem Esen Koronavirüs'ün kalp rahatsızlığı olanlar üzerindeki etkis

Koronavirüs Kalp Krizine Yol Açar Mı?

İstanbul'da tedirgin eden görüntü! mavi suyun sırrı ne?

Ramazanda zekât, fitre ve oruç fidyesi kimlere verilir? Zekât alıp verirken nelere dikkat etmeli?

Adana Ulu Camii'nin kayıp çinileri Londra'dan çıktı