• $7,9024
  • €9,3316
  • 484.039
  • 1206.74
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
29 Ağustos 2020 Cumartesi 16:54 | Son Güncelleme:

Mustafa Varank'ın müjdesi ne? Mustafa Varank bugün ne açıkladı?

Mustafa Varank'ın müjdesi ne" Mustafa Varank bugün ne açıkladı"

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla heyecanlandırdı. Bakan Varan twitter hesabında bir video paylaştı. Varank paylaşımına "29 Ağustos 2020, 15:30" notunu düştü. Bu paylaşımın işaret ettiği Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi: MESS Teknoloji Merkezi ve 40 Fabrika Açılış Töreni bugün gerçekleşti.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, heyecanlandıran bir video paylaştı. Bakan Varank yaptığı paylaşıma "29 Ağustos 2020, 15:30" notunu düştü. Bu paylaşımın işaret ettiği Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi: MESS Teknoloji Merkezi ve 40 Fabrika Açılış Töreni bugün gerçekleşti.

SANAYİ VE TEKNOLOJİYE İKİ DEV YATIRIM

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi kapsamında MESS Teknoloji Merkezi ve 40 Fabrika Açılış Töreni'nde açıklamalarda bulundu. Başkan Erdoğan açıklamaları sonrasında" 4 bin vatandaşımıza doğrudan, on binlerce insanımıza dolaylı istihdam oluşturan şirketlerimizin her birini tebrik ediyorum."dedi.

Başkan Erdoğan "Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Programı'ndan faydalanacak şirketlere başarılar diliyorum. Siz öyle bir adım atıyorsunuz ki; bir, bir defa artık ülkemizin ihracat potansiyelini artıracak ama ithalatı da ciddi manada azaltacak bir adımın banilerisiniz. Ve 'biz bize yeteriz' projesinin aynı zamanda sizler mimarı olacaksınız. Rabbim yolumuzu, bahtımızı açık etsin diyor kalın sağlıcakla" ifadelerini kullandı.

ROBOTLU AÇILIŞ

Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi: MESS Teknoloji Merkezi ve 40 Fabrika Açılış Töreni gerçekleşti. Videoda heyecan yaratan robot Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanına gelerek merkezin açılışını yapacağını tableti getirdi. Başkan Erdoğan "Ben de şimdi bay robot ile görüştüm ve sinyali veriyorum. Hayırlı olsun." dedi.

<p>İP İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ partisinin İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu için “FETÖ

İP milletvekili Ümit Özdağ canlı yayında açıkladı: İP İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu FETÖ'cü

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Dünyaca ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı

Hangi burçları şanslı bir gün bekliyor? 21 Ekim 2020 burç yorumları