• $ 6,8606
  • € 7,7964
  • 398.951
  • 118713
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
02 Temmuz 2020 Perşembe 09:39 | Son Güncelleme:

MSB memur alımı sonuçları sorgulama ekranı! MSB memur alımı ön başvuru sonuçları açıklandı!

Milli Savunma Bakanlığı, Kuvvet Komutanlıkları ve Milli Savunma Üniversitesinde istihdam edilmek üzere 2019 yılı Memur Temini faaliyetlerini gerçekleştiriyor. Yapılan duyuruda alım başvurularının 30 Aralık 2019- 31 Ocak 2020 tarihleri arasında yapıldığı memur faaliyetlerinin yapılacağı tarihler açıklandı...

Milli Savunma Bakanlığı memur alımı yapıyor. MSB, Kuvvet Komutanlıkları ve Milli Savunma Üniversitesinde istihdam edilmek üzere 2019 yılı Memur Temini faaliyetlerini yapıyor. Memur alımı için başvurular 30 Aralık 2019- 31 Ocak 2020 tarihleri arasında kabul edilmişti. MSB tarafından yapılan duyuruda ön başvuru sonuçları, memur faaliyetlerinin yapılacağı tarihler ve süreç açıklandı.

MSB MEMUR ALIMI BAŞVURU SONUCU İÇİN TIKLAYIN

MSB MEMUR ALIMI NE ZAMAN?

Milli Savunma Bakanlığı, Kuvvet Komutanlıkları ve Milli Savunma Üniversitesinde istihdam edilmek üzere Memur Temini faaliyetleri 6-7-9 Temmuz 2020 tarihlerinde yapılacaktır.

Başvurusu kabul edilen adaylardan, alım yapılacak her unvan için kadro sayısının 6 katı kadar aday ilgili KPSS puanına göre sıralanarak taban puanlar belirlenmiştir.

Başvuru Kılavuzunda belirtilen esaslar çerçevesinde; Şehit/Gazi yakınları, ilgili puanlarına %10 eklenerek sıralamaya alınmıştır.

Adaylar, sorgulama sayfasında belirtilen tarih ve saatte MSB Eğitim Merkezi 'nde (Emniyet Mahallesi, Celal Bayar Blv. 77-A, 06560 Yenimahalle / ANKARA ) hazır bulunacaklardır.

Belirtilen tarihte sınav merkezinde bulunmayan adaylar sınav haklarını kaybedeceklerdir.

Adaylar sınava gelirken Başvuru Kılavuzunda belirtilen belgeleri şeffaf kapaklı mavi dosya içerisinde getireceklerdir.

Adayların, Koronavirüse karşı tedbirler kapsamında sınavın icra edileceği yerin nizamiyesinden itibaren yapılan uyarılara uyarak belirli bir disiplin içinde hareket etmeleri, sosyal mesafeyi korumaları ve maskelerini usulüne uygun şekilde takmaları önem arz etmektedir.

Adayların (Cep telefonu, akıllı saat, fotoğraf makinesi v.b.) ses ve görüntü kaydedici cihazlar ile sınav merkezine girişi kabul edilmeyecektir.

Adayların başvuru şartlarını taşımadıkları anlaşıldığında veya evraklarının eksik/yanlış olduğu tespit edildiğinde, temin sürecinin hangi aşamasında olursa olsun işlemleri sonlandırılacaktır.

Mülakata gelmeden önce ilgili açıklamaları ve başvuru kılavuzunu tekrar okuyunuz ve çağrıldığınız tarihi mutlaka bir kez daha kontrol ediniz.

Bu duyuru tebliğ niteliğinde olup adaylara ayrıca posta veya telefon ile tebligat yapılmayacaktır.

İzole tatilin adresi: yaylalar

İzole tatilin adresi: yaylalar

Uyarılar fayda etmedi; İstanbul'da minibüsler tıka basa doldu, kap

Uyarılar fayda etmedi; İstanbul'da minibüsler tıka basa doldu, kapılar kapanmadı

Bitter çikolata tüketmek için 10 neden

Bitter çikolata tüketmek için 10 neden

Dünyanın nazar boncuğu 'Meke Gölü'nde bir damla su kalmadı

Dünyanın nazar boncuğu 'Meke Gölü'nde bir damla su kalmadı