• $8,5451
  • €10,135
  • 497.55
  • 1417.38
1 Ağustos 2012 Çarşamba 03:04 | Son Güncelleme:

Metrobüs Avcılar ve Beylikdüzü’ndeki konut projelerini artırdı

Metrobüs Avcılar ve Beylikdüzü’ndeki konut projelerini artırdı

sahibinden.com Projeler’in verilerine göre, Avcılar-Beylikdüzü metrobüs hattına ilişkin ilk haberlerin yayınlandığı 2011’den bu yana, iki ilçede inşa edilen konut projelerinin sayısı yüzde 50 arttı.

Yapımı yaklaşık bir yıldır devam eden ve geçtiğimiz günlerde deneme seferlerine başlanan Avcılar-Beylikdüzü metrobüs hattı, hattın iki ucundaki ilçelerde sıfır konut projelerinin sayısını önemli oranda artırdı. Türkiye çapındaki bin 800’den fazla sıfır konut ve ofis projesine tek tıkla ulaşmayı sağlayan sahibinden.com Projeler’in verilerine göre, Avcılar-Beylikdüzü hattında metrobüs seferlerinin başlayacağı yönünde 2011 yılında çıkan haberlerin ardından, iki ilçedeki konut projelerinin sayısında yüzde 50 artış kaydedildi.

Avcılar ve Beylikdüzü’nde yapımı devam eden konut projelerinde ağırlık 2+1 daire tiplerinde bulunuyor. 2+1’leri ise 1+1 daireler izliyor.

Sıfır konut almak isteyenlerin ilk adresi sahibinden.com Projeler

Türkiye çapındaki bin 800'ün üzerinde konut ve ticari projeye tek tıkla ulaşmayı sağlayan emlak projeleri portali sahibinden.com Projeler’de, projeler hakkında kat bilgileri dâhil, detaylı bilgilere erişilebiliyor. Portalin en önemli özelliği olan “Haritada Ara” sayesinde kullanıcılar diledikleri projeyi harita üzerinde, cadde ve sokak detayına inerek inceleyebiliyorlar.

Verilere göre, kullanıcılar sahibinden.com Projeler’de en çok Florya, Beylikdüzü, Büyükada ve Zeytinburnu’ndaki projeleri ziyaret ediyor. Portalde en çok aranan konut tipi daire iken, daire aramalarını rezidans ve villa aramaları takip ediyor.

<p class='MsoNormal'>CZN lakaplı Burak Özdemir de Antalya'ya giden isimlerden  oldu. Uyarılarına rağ

CZN Burak Özdemir yangına müdahale ederken şov yapmakla suçlandı

Diyarbakır'da Amida Höyük'teki kazılarda 1. Dünya Savaşı'ndan kalma 782 el bombası bulundu

Siirt'te sağlık ekiplerini köyde gören vatandaşlar aşı olmak için kuyruk oluşturdu

İHA'ların tespit ettiği orman yangınları, helikopter ve uçakların müdahalesiyle kontrol altına alındı